Spor Toto Süper Lig takımlarından Fenerbahçe'nin Hollandalı yıldızı Robin van Persie, oyuna girerken Vitor Pereira ile gerilimli anlar yaşadı. Bursaspor karşılaşmasına yedeklerde başlayan Robin van Persie, 77. dakikada oyuna dahil olmak için dördüncü hakemin yanına geldi. Bu sorada teknik direktör Vitor Pereira, son taktikleri vermek için Van Persie'nin yanına yaklaştı. Elindeki taktik kağıdını Van Persie'ye göstermek için yönelen Pereira'ya Hollandalı'nın tepkisi sert oldu.


Hollandalı yıldız, el hareketleriyle Vitor Pereira'nın yanına yaklaşmasına izin vermedi. Oldukça sinirli bir vücut diliyle Pereira'yı tersleyen Van Persie, Portekizli teknik adama 'Otur yerine' dedi. Bu hareketi beklemeyen Vitor Pereira şaşkın bakışlarla oyuncusuna bir süre baktıktan sonra yedek kulübesine döndü.


GOLE DE SEVİNMEDİ


Yıldız futbolcu maçtan sonra yaptığı açıklamada, "Dürüst olacağım, bu akşam yedek kaldığım için memnun değildim" dedi. Öte yandan Vitor Pereira'nın Van Persie'nin golünden sonra sevinmemesi dikkatlerden kaçmadı.