Ziraat Türkiye Kupası 2. turu 1 maç dışında tamamlandı.  Rakiplerine üstünlük sağlayan 48 takım 3. tura yükseldi. Kurtalanspor-Karşıyaka maçı, 87. dakikada çıkan olaylar nedeniyle tatil edildi. Bu maçla ilgili kararı Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) verecek.
Osmanlıspor, 1461 Trabzon, Fatih Karagümrük, Amed Sportif Faaliyetler, Ümraniyespor, Büyükçekmece Tepecikspor, Bandırmaspor, Balıkesirspor, Payasspor, Akhisar Belediyespor, Denizlispor, Göztepe, Diyarbekirspor, Adanaspor, Antalyaspor, Iğdır Arasspor, Nazilli Belediyespor, Kayserispor, Etimesgut Belediyespor, Sivas Belediyespor, Pazarspor, Sarıyer, Kastamonuspor 1966, Çine Madranspor, Manisaspor, Bucaspor, Tekirdağspor, Orhangazispor, Şanlıurfaspor, Kartalspor, Dardanelspor, Kırklarelispor, İnegölspor, UTAŞ Uşakspor, Gölcükspor, Aydınspor 1923, Menemen Belediyespor, Giresunspor, Kardemir Karabükspor, Boluspor, Elazığspor, Adana Demirspor,  24Erzincanspor, Kocaeli Birlikspor, Tuzlaspor ve Çaykur Rizespor, Kasımpaşa ve Eskişehirspor tur atlayan takımlar oldu.


Ziraat Türkiye Kupası 2. turunda dün ve bugün oynanan maçlarda alınan sonuçlar şöyle:


Osmanlıspor-Kızılcabölükspor: 6-0


1461 Trabzon-Tarsus İdmanyurdu: 4-0


Yeni Amasyaspor-Fatih Karagümrük: 1-2


Amed Sportif Faaliyetler-Karaman Belediyespor: 2-1


Kilis Belediyespor-Ümraniyespor: 1-3


Büyükçekmece Tepecikspor-Samsunspor: 2-1


Bandırmaspor-Keçiörengücü: 1-1 (7-6 penaltı atışlarıyla)


Manisa Büyükşehir Belediyespor-Balıkesirspor: 2-3


Denizlispor-Fethiyespor: 0-0 (3-0 penaltı atışlarıyla)


Ankaragücü-Payasspor: 0-2


Akhisar Belediyespor-Yomraspor: 2-0


Göztepe-Büyükşehir Belediye Erzurumspor: 1-1 (3-0 penaltı atışlarıyla)


Medicana Sivasspor-Diyarbekirspor: 0-1


Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor-Adanaspor: 0-1


Antalyaspor-Çorum Belediyespor: 1-0


Iğdır Arasspor-Altınordu: 1-0


Kurtalanspor-Karşıyaka: (yarıda kaldı)


Cizrespor-Nazilli Belediyespor: 1-2


Zonguldak Kömürspor-Kayserispor: 0-1


Etimesgut Belediyespor-Hatayspor: 3-0


Sivas Belediyespor-Alanyaspor: 2-2 (5-4 penaltı atışlarıyla)


Kahramanmaraşspor-Pazarspor: 0-1


Ankara Demirspor-Sarıyer: 1-2


Kastamonuspor 1966-Konya Anadolu Selçukspor: 3-0


Hacettepe-Çine Madranspor: 1-1 (3-4 penaltı atışlarıyla)


İstanbulspor-Manisaspor: 0-1


Bucaspor-Sancaktepe Belediyespor: 1-0


Tekirdağspor-Orduspor: 2-0


Manavgatspor-Adana Demirspor: 0-1


Orhangazispor-Yeni Malatyaspor: 1-0


İnegölspor-Gümüşhanespor: 1-0


Sultanbeyli Belediyespor-Şanlıurfaspor: 1-3


Kartalspor-Birlik Nakliyat Düzyurtspor: 3-1


Dardanelspor-Tokatspor: 5-4


Kırklarelispor-BUGSAŞ Spor: 2-1


Düzcespor-Kocaeli Birlikspor: 1-1 (2-4 penaltı atışlarıyla)


UTAŞ Uşakspor-Bayrampaşa: 1-0


Pendikspor-24 Erzincanspor: 0-1


Gölcükspor-Kayseri Erciyesspor: 1-0


Aydınspor 1923-Anadolu Üsküdar 1908: 3-1


Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Menemen Belediyespor: 0-5


Giresunspor-Eyüpspor: 2-0


Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Tuzlaspor: 1-1 (3-4 penaltı atışlarıyla)


Kardemir Karabükspor-Arsinspor: 2-0


Boluspor-Çatalcaspor: 3-0


Elazığspor-Bursa Nilüferspor: 1-0


Çaykur Rizespor: 2 - Adliyespor: 0


Kasımpaşa-Tire 1922 Spor: 3-0


Eskişehirspor-Körfez İskenderunspor: 1-0