Beşiktaş Avtodor Saratov maçı şifresiz canlı izle hangi kanalda? BJK Avtodor Saratov Basketbol maçı izle saat kaçta yayınlanacak? Avrupa Kupası Gruplar 2. hafta maçları kapsamında 21 Ekim 2015 günü Beşiktaş ve Avtodor Saratov takımları karşı karşıya geliyor. Temsilcimiz Beşiktaş kendi evinde Avtodor takımını konuk ediyor. Beşiktaş Avtodor Saratov basketbol maçı şifresiz canlı izleme imkanı var mı? BJK Avtodor Saratov açı canlı zile ve takımların son durumları hakkındaki bilgiler haberimizde.


Avrupa Kupası Normal Sezon 2. hafta maçlarında dev randevu. Beşiktaş basketbol takımı 21 Ekim 2015 çarşamba günü Rusya'nın güçlü ekiplerinden Avtodor Saratov takımı ile karşıkarşıya gelecek. Bu muhteşem karşılaşma 21 Ekim 2015 çarşamba günü saat 20:00 da oynanacak. Beşiktaş Avtodor Saratov başketbol maçı canlı izle SKYTÜRK 360 kanalından yayınlanacak. Bu karşılşamanın detayları ve canlı izleme linki haberimizin devamında.


Beşiktaş, Avrupa Kupası ilk hafta maçlarında deplasmanda Lietuvos Rytas takımını 91-87 mağlup etmeyi başarmıştı. Avtodor Saratov takımı ise ilk maçta Zenit St. Petersburg takımına 90-85 mağlup oldu. Beşiktaş E grubunda 2. sırada yer alırken, Avtodor Saratov takımı son sırada yer alıyor.


Avrupa Kupası Normal Sezon E Grubu 2. Hafta Basketbol Maçları


Takım: Beşiktaş - Avtodor Saratov


Tarih: 21 Ekim 2015 Çarşamba


Saat: 20:00


Yayın Kanalı: SKYTÜRK 360