Süper Lig'de 9. hafta maçları bugün, yarın, 25 Ekim Pazar ve 26 Ekim  Pazartesi günü oynanacak. Ligde 9. haftanın en önemli maçı ise 25 Ekim Pazar günü  Fenerbahçe ile Galatasaray arasındaki derbi olacak. 
 
Spor Toto Süper Lig'de 9. hafta programı şöyle: 
 
Bugün: 
 
19.00 Çaykur Rizespor-Akhisar Belediyespor (Yeni Rize Şehir) 
 
20.00 Eskişehirspor-Kayserispor (Eskişehir Atatürk) 
 
Yarın: 
 
16.00 Kasımpaşa-Bursaspor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan) 
 
16.00 Gençlerbirliği-Osmanlıspor (Ankara 19 Mayıs) 
 
19.00 Gaziantepspor-Mersin İdmanyurdu (Kamil Ocak) 
 
19.00 Medicana Sivasspor-Trabzonspor (Sivas 4 Eylül) 
 
25 Ekim Pazar: 
 
14.00 Medipol Başakşehir-Torku Konyaspor (Başakşehir Fatih Terim) 
 
19.00 Fenerbahçe-Galatasaray (Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü  Saracoğlu Spor Kompleksi) 
 
26 Ekim Pazartesi: 
 
20.00 Antalyaspor-Beşiktaş (Antalya) 
 
PTT 1. Lig 
 
PTT 1. Lig'de bugün, yarın ve 25 Ekim Pazar günü yapılacak 9. hafta  müsabakalarının programı şu şekilde: 
 
  
Bugün: 
 
19.00 1461 Trabzon-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Hüseyin Avni  Aker) 
 
19.00 Şanlıurfaspor-Balıkesirspor (Şanlıurfa GAP Arena) 
 
Yarın: 
 
13.30 Kayseri Erciyesspor-Giresunspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir  Has) 
 
15.30 Altınordu-Göztepe (İzmir Atatürk) 
 
15.30 Yeni Malatyaspor-Denizlispor (Malatya İnönü) 
 
18.30 Adana Demirspor-Adanaspor (5 Ocak Fatih Terim) 
 
25 Ekim Pazar: 
 
13.30 Boluspor-Alanyaspor (Bolu Atatürk) 
 
15.30 Karşıyaka-Vartaş Elazığspor (İzmir Atatürk) 
 
18.30 Samsunspor-Kardemir Karabükspor (Samsun 19 Mayıs) 
 
Spor Toto 2. Lig 
 
Spor Toto 2. Lig'de Beyaz ve Kırmızı Grup'ta tamamı yarın oynanacak 8.  hafta maçlarının programı şöyle: 
 
Beyaz Grup: 
 
13.00 Hatayspor-Sarıyer (Antakya Atatürk) 
 
13.30 BUGSAŞ Spor-Orduspor (Ankara OSTİM) 
 
13.30 Nazilli Belediyespor-Hacettepe (Nazilli İlçe) 
 
13.30 Bandırmaspor-Alpedo Kahramanmaraşspor (Bandırma 17 Eylül) 
 
13.30 İstanbulspor-Pendikspor (Bahçelievler İl Özel İdare) 
 
13.30 Ümraniyespor-Menemen Belediyespor (Ümraniye Belediye İlçe) 
 
13.30 Konya Anadolu Selçukspor-Anadolu Üsküdar 1908 (Büyükşehir  Belediyesi Atatürk) 
 
13.30 Kırklarelispor-Pazarspor (Lüleburgaz 8 Kasım) 
 
19.00 Fethiyespor-Bayrampaşa (Fethiye İlçe) 
 
Kırmızı Grup: 
 
13.00 Sivas Belediyespor-MKE Ankaragücü (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu) 
 
13.00 Gümüşhanespor-Aydınspor 1923 (Gümüşhane Yenişehir) 
 
13.30 Tarsus İdmanyurdu-Tuzlaspor (Tarsus Burhanettin Kocamaz) 
 
13.30 Kartalspor-Keçiörengücü (Kartal) 
 
13.30 Ankara Demirspor-Kocaeli Birlikspor (TCDD Ankara Demirspor) 
 
13.30 Eyüpspor-Tokatspor (Eyüp) 
 
13.30 İnegölspor-Fatih Karagümrük (İnegöl İlçe) 
 
16.00 Bucaspor-Büyükçekmece Tepecik (Yeni Buca) 
 
19.00 Manisaspor-Amed Sportif Faaliyetler (Manisa 19 Mayıs)