Zidane, bu seneki performasından memnun kalınmayan Gareth Bale'i Manchester United'a 100 milyon pounda (438 milyon TL) satmayı hedefliyor. 

Bale'dan sonra hedef Hazard
Fransız teknik adam bu transferden elde edilecek gelirle Chelsea'nin hücüm oyuncusu Eden Hazard'ı renklerine katmak istiyor.
2012 yılında Lille'den Chelsea'ye transfer olan Hazard'ı uzun zamandır takip eden Zizou'nun konu hakkında en kısa zamanda kulüp başkanı Florentino Perez ile görüşeceği öğrenildi. Londra ekibinin yıldız futbolcuya yaptığı haftalık 200.000 poundluk (876.000 TL) teklif, Mourinho'nun gidişi ve kulüpteki gergin hava yüzünden askıya alınmış ve oyuncunun ekiple arası gerilmişti.


Premier Lig'in 14. sırasında bulunan Maviler, bu kötü gidişatı sürdürdüğü takdirde gelecek sezon Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi'ne katılamayacak. İspanyol devi bu durumu lehine çevirerek Chelsea'ye Hazard için teklif sunmaya hazırlanacak.


Öte yandan Bale'in Premier Lig'e dönüşü en çok Manchester United'ı ilgilendirse de, bir diğer Manchester ekibi City'nin de eski  Totthenham oyuncusuna teklif sunmaya hazırlandığı öğrenildi.