Peki online oyunlar yeterince kaliteli mi ve kişisel gelişim açısından getirisi bulunuyor mu? Bu sorunun cevabı hem evet hem de hayır olabilmektedir. Kaliteli ve güvenli bir oyun sitesi tercih etmeniz durumunda mutlaka vaktinizi hem öğrenerek hem de eğlenerek geçirmeniz söz konusu olacaktır.

Bütün çocuk oyunlarını bir araya toplamış olan sitemiz de hem kalitesi hem de çok çeşitli oyun içerikleri ile sanal ortamın en fazla dikkat çeken flash oyun sitelerinden bir tanesi olmuştur. Yıllardır sık sık güncellenen oyunlarımız, kız ve erkek oyunlarını barındıran geniş ve eğlenceli aynı zamanda da güvenli bir havuz haline gelmiştir.

Kız çocuklarının bayılarak oynadığı tüm Kız Oyunları zeka oyunları ve daha birçok oyun kategorisi en öğretici ve en zevkli halleri ile sitemizde yer almaktadır.

Barbie Kuaför ve Moda Oyunları

Kız oyunları denilince ilk akla gelen oyunlar, Barbie Oyunları Winx ve Bratz oyunları ile Sue oyunları olmaktadır. Disney masal kahramanlarını istediğiniz konsepte uygun olarak giydirip skor kazanmanız söz konusu olabilmektedir.

Önünüze koyulan hedefi, bebeğinizi en güzel şekilde süsleyerek hem kendinizi bu konuda geliştirebilir hem de sevdiğiniz konular ile ilgileneceğiniz şekilde kendinize zaman ayırabilirsiniz. Sitemizde yer alan Barbie oyunlarını çok çeşitli konseptlerde bulabilmeniz mümkündür.

Sadece kıyafet giydirme değil, saç kesimi, cilt bakımı, ağda, manikür ve pedikürün yanı sıra, saç boyama, saç şekillendirme gibi uygulamaları da barbie oyunlarında bulabilirsiniz.  Barbie kuaför oyunlarının yanı sıra, bebek bakıcılığı oyunları da oynayabilirsiniz. Bu oyunların içeriğinde, bebeğin karnını doyurma, ona mama hazırlama, üzerini değiştirme ve altını değiştirme gibi değişik uygulamalar yer almakta.

Elbette bebek ile oyun oynama gibi özel içerikli oyunlarımız da mevcut. Barbie ve Sue yemek yapma oyunlarında, en popüler yemekleri pişirebilirsiniz. Aynı zamanda Barbie’nin aşçı olarak çalıştığı mekanlarda, Barbie’nin en güzel yemekleri yapmasını sağlayarak puan kazanabilirsiniz. Skorlu oyunlarımız genellikle Barbie’nin yarışmalara katıldığı, erkek arkadaşıyla buluştuğu ya da defilelere katıldığı oyunlar olmakta.

Sue’yu Okula Hazırlayın

Barbie ve Sue ile oynayacağınız oyunlarda, bu ikiliyi okula hazırlayabilmeniz de mümkün. Sue’nun okul çantasını hazırlamak hiç bu kadar zevkli olmamıştı. Sue kız arkadaşları ile buluşurken ona kıyafet tavsiyeleri verip hazırlanmasına yardımcı olarak günün en güzel kızı olmasını sağlayabilirsiniz.

Kıyafet seçeneklerine gelecek olursak, sitemizde yer alan Sue Oyunları ve bebek giydirme oyunlarında, mekana göre sınırsız kıyafet seçeneği mevcut olmakta. Düğün kıyafetleri, abiyeler, cool kıyafetler, vintage kıyafetler, pembe renk seveler için pembenin her tonunda elbiseler yer almakta. 

İlandır.