Köşe takımları rahat olduğu kadar şık bir görünüm de sağlar. Televizyon karşısına yerleştirilen ve model olarak rahatlığı sunan ürünlerdir. Renkleri, kalitesi ve kumaşları ile farkı görecek ve evlerinize huzuru taşıyacaksınız. Odanızın genişliğine göre istediğiniz boyutlarda alabilir ve odaya genel bir ferahlık getirirsiniz. İstediğiniz yön ve ölçülerde üretildiği için odalarınız dar görünmeyecek. Renk ve kumaşları ise zevkinize göre yapılıyor. Leke tutmayan ve silinen kumaşlarla işleriniz çok kolay olacak. Sırt minderlerini makinede yıkayabilir ve ütülenmeden takabilirsiniz. Garantili ürünlerle sizler de rahatlığı yaşayın.

En Uygun Koltuk Takımları ve Kampanyaları

İstenilen renk ve modelde üretilen koltuk takımları ile evlere ferahlık gelsin. Yatak olarak kullanabilir ya da misafirlerinizi en güzel şekilde ağırlayabilirsiniz. Temizlenmesi kolay ürünlerdir. İstediniz parçaları alabilir ve farklı kombinler tasarlayabilirsiniz. Estetik tasarımlarla farkı yaşayın. Sıfır makas yatak sistemi ile koltuklarınızı çekmeden yatak yapabilme imkanı. Gürgen ağacından olan iskelet yapısı ise evladiyeliktir. İstediğiniz ölçülerde üretilebilme olanağı. Salon ya da oturma odalarınız kısa sürede rahat ve şık bir görünüme kavuşacak. Kaliteyi yakından görün ve istediğiniz renk ve model cinsi ile evlerinize renk getiririn. Tasarım inceliği tüm ürünlerde.

Köşe Takımları Odalara Konfor ve Rahatlık Sunuyor

Kalitenin adresi Çiftçioğlu Mobilya ile istediğiniz ebatlarda köşe takımları. Salonlar için istediğiniz ölçülerde üretilmesini isteyebilirsiniz. Odanız dar ise ona uygun düzenlemeler yapılır. Renkleri ise farklı seçeneklerle ilginç görünümlere imkan sağlıyor. Rahatlığı tüm evinize yayın. Bayanların en büyük isteği kolay temizlenen ürünler olması. Koltuk modelleri ile sizlere büyük ayrıcalıklar geliyor ve leke tutmayan özelliği sayesinde evleriniz daha her zaman temiz kalıyor. Küçük çocuklu olan ailelerin beğeni ile seçeceği modeller. Rahatlık ve şıklık ise tüm modellerde. Modern ve klasik modellerden oluşan zengin renk seçenekleri sizleri geniş ürün yelpazesinde, kalitenin adresinde en uygun fiyatlarıyla bekliyor. Beğenerek alacağınız ürünler garantilidir.

Odaların Havası Koltuk Takımları ile Şenleniyor

Koltuğun büyüleyici desen ve renkleri bu sezon oldukça bol ürün modellerinde. Kaliteli iskelet yapısı ile her zaman rahatlığı hissedeceksiniz. İster misafirlerinize yatak yapın, isterseniz ağırlayın. Renk seçeneği geniş olduğu için evlerinizi istediğiniz duvar rengine boyatabilirsiniz. Sade sevenlere düz desen ve renkler. Canlı modeller ise farklı tarzlarıyla. Her zevke uygun geniş ürün yelpazesi. Modern görünümler ile sezon modasının şıklığını yakalayın. Odanızın havası bir anda değişecek. Salon ya da farklı odalara koyabilir ve evlerinizin görsel güzelliğine renk katabilirsiniz. Deri koltuk takımları modelleri ya da ilginç desenli olanları rahatlıkla iş yerlerinize koyabilirsiniz. Ev ya da iş yerinizin havası kısa sürede güzel bir görünüme kavuşacak.

Çarpıcı Renk ve Modellerde Koltuk ve Köşe Takımları

Çiftçioğlu mobilya garantisi ile istediğiniz model ve ebada kısa sürede sahip olma ayrıcalığı. Zengin ürün yelpazesinde her zevke uygun ürün seçeneği. Evlerini yenilemek isteyenler ya da yeni evlenenlere en uygun kampanyalarla, mobilyaların rahat ve şık tasarımlarını sizler de yakından görün. Hem şık hem renkli desen ve renkler tüm ürün gruplarında ve istediğiniz ölçülerde. Kendi beğeni ve zevkinize uygun özel tasarımlar. Bütçenize uygun fiyatlar ve uygun kampanyalar. Modern tasarımlar her zaman evlerinize renk getirir. Kalitenin güzelliklerini tüm resimlerden inceleyin. Evlerinize doğal bir esinti gelsin. Şık tasarımlarla evinize büyüleyici bir güzellik katmanız için http://www.ciftcioglumobilya.net adresini ziyaret etmeniz yeterli.

 

Web: http://www.ciftcioglumobilya.net/
Mail adresimiz: ciftcioglumobilya@gmail.com

Mesai Saatlerimiz

* Hafta içi ve Cumartesi: 09.00 - 20.00
* Pazar günü: 12.00 - 19.00

Merkez Şubemiz

Caferağa mah. Moda Cad. No:15 KADIKÖY/ İSTANBUL
Telefon: 0216 414 94 28
GSM: 0532 223 77 31
Fax: 0216 700 28 08

Şube 1

Caferağa mah. Moda Cad. No:17 KADIKÖY/ İSTANBUL
Telefon: 0216 347 75 75
GSM: 0507 925 67 25
Fax: 0216 700 28 08

Şube 2

Caferağa mah. Moda Cad. No:47 KADIKÖY/ İSTANBUL
Telefon: 0216 414 0 777
GSM: 0533 699 80 65
Fax: 0216 414 07 78

İlandır.