İnternetin yaygınlaşması ve cebimize kadar girmesinden bu yana artık birçok işimizi internetten hatta cep telefonlarımızdan halleder olduk. Birçok bilgiye kolay ve hızlı ulaşma imkânı sunması, interneti bizim için artık vazgeçilmez kılmıştır. Zamandan tasarruf ve kolay erişiminden faydalanarak artık alışverişlerimizi de internet üzerinden yapıyoruz. Bununla ilgili istatistikler bize Türkiye’de 11 bin e-ticaret sitesinin olduğunu söylüyor. Tabi ki işin içinde alışveriş olunca güven ve kalite öncelik oluyor.

E-Ticaret Uzmanlarının maxidukkan.com Hakkında Görüşleri

Maxidukkan.com’u incelediğimizde, sitenin güvenliğini ilgilendiren SSL sertifikasının bulunması maxidükkan’ı bir adım ileri taşıdığını belirtmek gerekir.  Çünkü SSL sertifikası demek, kullanıcının kimlik ve kredi kart bilgilerinin kopyalanma ve çalınmaya karşı güvende olması demektir.

Sitenin ara yüzünü incelediğimizde de, şık görselleriyle birlikte ana kategorilerinde “Doğal Bitkisel ÜrünlerBay-Bayan takı, saat ve bijuteri ürünleri, Himalaya Tuz ÜrünleriKitap / Dergi ve Kişisel Bakım Ürünleri gibi çeşitli ürünler bulunmaktadır.

 Maxidukkan.com’da Bulunan Ürünler Neler?

Her alanda olduğu gibi e-ticarette de yenilenme ve geliştirme çalışmaları başarı yolunda önemli bir unsurdur. Maxidükkan bu alanda kendini yenileyerek yeni çalışmalarla sürekli yeni ürünleri bünyesine alarak daha hızlı ve güvenilir alışveriş imkânı sunmaktadır. Yeni eklenen göz alıcı ve şık bijuteri kombin ürünleri maxidükkanda yerini aldı. Bileklik, saat, küpe gibi şık görünümde vazgeçilmez ürünler özel olarak bayanların hizmetinde. Aynı şekilde erkeklere de yönelik kombinler ve saat çeşitleri bayların hizmetine sunulmuştur. Sevdiklerinize hediye edebileceğiniz bu kombin ürünler güzel bir hatıra bırakacaktır. Eşinize bir sürpriz yapıp hediye olarak aynı tasarımlara sahip iki saat alıp güzellik yapabileceğiniz, çiftlere yönelik ürünlerde artık maxidukkan.com’da.

Himalaya Tuzunun içinde barındırdığı mineraller milyonlarca yıl öncesinin doğallığını, bugün modern yaşamının içinde yorulan bedeninize taşır ve size bir yaşam enerjisi sunar. Himalaya Tuzu etkisi ile duyularınız harekete geçer, kendinizi gün boyu canlı ve zinde hissedersiniz.

Açıklama: C:Userscihad.yavasDesktopMAKALE & HABERMaxiDukkan.com	urkiyegazetesimaxidukkan ekran.png

Himalaya Tuzunun başta stres ve astım olmakla beraber birçok hastalığa iyi geldiği, konsantrasyonu arttırdığı, çocuklar üzerinde fiziksel ve ruhsal gelişimine katkı sağladığı söylenmektedir. Himalaya Tuz Ürünleri hem ev hem de iş ortamında rahatlıkla kullanılabilmesinden dolayı çok tercih edilen ekonomik bir üründür.

Doğal Bitkisel Ürünler kategorisinde yok yok. Birçok hastalığa deva bitkisel ilaçlar hem kaliteli, hem de uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerin hizmetinde. Bakım yağlarından kişisel bakım ürünlerine, bitkisel çaylardan gıda takviye ürünlerine ve diğer alt kategori ürünleri dâhil, geniş bitkisel ürün yelpazesi mevcut. Sağlığınız hayatınızdır, sağlığınıza yönelik tehditleri herhangi bir kimyasal madde içermeyen doğal bitkisel ürünler ile tümüyle ortadan kaldırın.

Memnuniyet ve Güven

Maxidukkan.com’da müşteri memnuniyeti için gerekli olan altyapı tesis edilmiştir. Müşteri yorumlarına göz attığımızda, müşteri memnuniyetinin zirvede olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

E-ticaret sektöründe kendine yer bulan maxidükkan bu gidişle üst seviyeleri zorlayacak gözüküyor. İhtiyaçlarınıza göre aradığınız ürünleri kaliteli ve hesaplı almak ve sonucundan memnun kalmak istiyorsanız, maxidukkan.com’dan alışveriş yapmanızı tavsiye ederiz.

Maxidükkan kurumsal kimliğini ön planda tutarak sağlam adımlarla ilerlerken kurumsallaşma yolunda bayilik sistemini de hayata geçirmiş bulunuyor. İlgili bay ve bayanlar, kolay ve kazançlı bir şekilde evde para kazanma yöntemiyle iş ortağımız olabilir ve kurumsal ailemize katılmak için bayilik alabilir, hedeflediğimiz noktaya ulaşmada bize katılabilirler. Bayilik alma, başvuru ve şartları için 0212 56 56 232 numarayı arayarak yada bilgi@maxidukkan.com eposta adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz.

Sosyal Medyada Maxidükkan

Maxidükkan e-alıveriş çalışmalarını aynı zamanda sosyal medyaya da taşıyarak bilgilendirme ve tanıtımları güncel olarak yapmaktadır. Müşteri memnuniyetinde anlık mesajlaşmalarla ürünler konusunda soru, görüş ve bilgilendirmelere facebook.com/maxidukkan, twitter.com/maxidukkan ve instagram.com/maxidukkan linklerinden ulaşabilirsiniz.

Facebooktwitter ve instagram hesaplarını takip ederek düzenlenen hediye veya indirim kampanyalarına katılarak hediye veya indirim kazanma şansını yakalayabilirsiniz.

İlandır.