Sarı-lacivertliler, teknik direktör Vitor Pereira yönetiminde saat 10.00'da basına kapalı bir antrenman yaptı. 1 saat 30 dakika süren antrenmana ısınma hareketleriyle başlayan oyuncular, çabukluk ve koordinasyon çalışması ile devam etti. Fenerbahçeli oyuncular, top kapma ve pas çalışmasının ardından hücum, defans ve duran top organizasyonları sonrasında antrenmanı taktik ağırlıklı çift kale maçla tamamladı. 


VAN PERSIE TAKIMLA BİRLİKLE ÇALIŞTI 
Gökhan Gönül ve Samuel Holmen çalışmalarını takımdan ayrı özel program dahilinde sürdürürken, dün sabah saatlerinde yapılan antrenman da gribal enfeksiyon rahatsızlığı nedeniyle yer almayan Fabiano Ribeiro takımdaki yerini aldı. Dün gerçekleştirilen antrenmanın ilk bölümünde takımla ikinci bölümünde ise özel program dahilinde çalışan Robin van Persie ise, bugün yapılan antrenmanın tamamında takımla birlikte çalıştı. 
Fenerbahçe, 2015-2016 Spor Toto Süper Lig Hasan Doğan Sezonu'nun açılış karşılaşması olan Eskişehirspor maçı hazırlıklarını yarın saat 10.00'da yapacağı antrenmanla tamamlayacak.