Aslan dün transferde hareketli saatler yaşadı. 3 yıldır Beşiktaş'ı çalıştıran sezon başında West Ham United'ın başına geçen Slaven Bilic, Galatasaray'dan Burak Yılmaz'ı resmen istedi. Hırvat hoca mevcut kadrosunda Carroll ve Valencia'yı sakatlık nedeniyle kullanamıyor. Takımın hissedarlarından David Gold'un "Bu takıma mutlaka forvet lazım" demecinin ardından Bilic yönetime Burak Yılmaz'ın adını verdi. Londra ekibi, sarı-kırmızılı kulüple hemen temasa geçti ve Cimbom'un Kralını resmen istedi. West Ham United'ı n Galatasaray'a yaptığı teklifi oyuncunun menajeri Ogan Tarhan doğrularken, rakam üzerinden bir pazarlığın ise henüz başlamadığını söyledi. 


TEKLİF DİREKT KULÜBE 
West Ham United'ın Cimbom'a 10 milyon euro'nun üzerinde bir bonservis önereceği, Burak'a da 'vergiler hariç' Türkiye'de kazandığından fazla vereceği belirtildi. Ogan Tarhan "Teklif direkt kulübe gitmiş. Durumu analiz etmek gerek. Burak Londra'ya gidip kariyerinde bir sıçrama yapabilir" dedi. Bu arada G.Saray yönetimi de bugünkü Sivas maçı sonrası bu teklifi masaya yatıracaklarını kaydetti.


YÜZDE 25'İ TRABZON'A
Galatasaray, Burak Yılmaz'ı kadrosuna katarken Trabzonspor bir sonraki satışından yüzde 25'ini alacaklarını sözleşmeye yazdırmıştı. Buna göre Cimbom, forvetini sattığı paranın 4'te 1'ini bordo-mavililere verecek.


HINCAL ULUÇ NE DİYOR?
"Burak'ı düşünmeden satarım. 4 senedir aynı sürekli kafası ellerinin arasında ofsaytta bekliyor. Şu da var; bu yönetim yerini dolduramaz. Yönetimin en büyük icraatı konuşmak. Burak Yılmaz'ın yerini dolduramayıp Niasse'yi getirirler. Şaka gibi ya! Drogba'dan Niasse'ye"


TARAFTAR İKİYE BÖLÜNDÜ 
@red_yelloww: Burak'ın şu anda satılması delilik olur. Zaten bu yönetim yerine forvet falan alamaz @ezequiellavezzi: Burak Yılmaz satılamaz, satılması teklif dahi edilemez @alialdran1: Burak misyonunu geçen sene tamamladı. Satılmalı. @Anilgoven: Burak'ı satanı biz de satarız @Metecann: Burak giderse seviye atlarız. @_onuryilmaz: Burak giderse transferin bitimine 17 gün kala kimi alacağız! @ChicadeGala: Burak Yılmaz ve satış kelimesi sadece GS Store'larda bir araya gelmeli. @hadicanm_sende: Burak gidecekmiş. Haydi hayırlısı inşallah. Yerine kaliteli yabancı bir forvet alırız. @ersg_: Burak Yılmaz giderse 1 yıl futbol izlemem. @nirvana_1905: Burak için 10 milyon euro teklif varmış. Işık hızıyla satın.Kaynak:Fotomaç