Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, profesyonel  liglerde haftanın maç programı şöyle: 
 
Spor Toto Süper Lig 
 
Bugün
 
19.00 Eskişehirspor-Osmanlıspor (Eskişehir Atatürk) 
20.00 Gençlerbirliği-Mersin İdmanyurdu (Ankara 19 Mayıs) 
 
Yarın
14.00 Antalyaspor-Kayserispor (Antalya) 
16.00 Medipol Başakşehir-Trabzonspor (Başakşehir Fatih Terim) 
19.00 Kasımpaşa-Akhisar Belediyespor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan) 
19.00 Çaykur Rizespor-Galatasaray (Çaykur Didi) 
 
8 Kasım Pazar
14.00 Medicana Sivasspor-Gaziantepspor (Sivas 4 Eylül) 
17.00 Fenerbahçe-Torku Konyaspor (Ülker) 
20.15 Bursaspor-Beşiktaş (Bursa Atatürk) 
 
PTT 1. Lig 
 
Bugün 
19.00 Adana Demirspor-Giresunspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim) 
 
Yarın
13.30 Boluspor-Vartaş Elazığspor (Bolu Atatürk) 
15.30 Altınordu-Denizlispor (İzmir Atatürk) 
18.30 Şanlıurfaspor-Yeni Malatyaspor (Şanlıurfa GAP Arena) 
18.30 Samsunspor-Adanaspor (Samsun 19 Mayıs) 
 
8 Kasım Pazar 
13.30 Karşıyaka-Göztepe (İzmir Atatürk) 
13.30 1461 Trabzon-Kardemir Karabükspor (Hüseyin Avni Aker) 
15.30 Kayseri Erciyesspor-Balıkesirspor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi  Kadir Has) 
18.00 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Alanyaspor (Kamil Ocak) 
 
Spor Toto 2. Lig 
 
Beyaz Grup  
Yarın
13.00 Hatayspor-Orduspor (Antakya Atatürk) 
13.30 Hacettepe-Alpedo Kahramanmaraşspor (Cebeci İnönü) 
13.30 Nazilli Belediyespor-Anadolu Üsküdar 1908 (Nazilli İlçe) 
13.30 Konya Anadolu Selçukspor-Bayrampaşa (Konya Büyükşehir Belediyesi  Atatürk) 
13.30 Bandırmaspor-Pendikspor (Bandırma 17 Eylül) 
13.30 Fethiyespor-Menemen Belediyespor (Fethiye İlçe) 
13.30 İstanbulspor-Pazarspor (Bahçelievler İl Özel İdare) 
13.30 Kırklarelispor-Sarıyer (Lüleburgaz 8 Kasım) 
13.30 Ümraniyespor-BUGSAŞ Spor (Ümraniye Belediye) 
 
Kırmızı Grup  
Yarın 
13.00 Sivas Belediyespor-Bucaspor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu Spor  Kompleksi) 
13.00 Gümüşhanespor-Büyükçekmece Tepecikspor (Gümüşhane Yenişehir) 
13.30 Kocaeli Birlikspor-Amed Sportif Faaliyetler (Kocaeli Alparslan  Türkeş) 
13.30 Ankara Demirspor-Tuzlaspor (TCDD Ankara Demirspor) 
13.30 Tarsus İdmanyurdu-Fatih Karagümrük (Tarsus Burhanettin Kocamaz) 
13.30 Manisaspor-Tokatspor (Manisa 19 Mayıs) 
13.30 İnegölspor-MKE Ankaragücü (İnegöl İlçe) 
13.30 Eyüpspor-Keçiörengücü (Eyüp) 
13.30 Kartalspor-Aydınspor 1923 (Kartal) 
 
Spor Toto 3. Lig 
 
1. Grup 
8 Kasım Pazar
13.00 Birlik Nakliyat Düzyurtspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor  (Ahmet Suat Özyazıcı) 
13.00 Arsinspor-Bursa Nilüferspor (Arsin İlçe) 
13.30 Silivrispor-Kırıkhanspor (Silivri) 
13.30 Maltepespor-Kızılcabölükspor (Maltepe Hasan Polat) 
13.30 Altay-Düzcespor (Stadı henüz açıklanmadı) 
13.30 Tire 1922-Erzin Belediyespor (Tire 4 Eylül) 
13.30 Turgutluspor-Gölbaşıspor (Turgutlu 7 Eylül) 
13.30 Yeşil Bursa-Zonguldak Kömürspor (Minareli Çavuş Spor Tesisleri) 
13.30 Kozan Belediyespor-Tekirdağspor (İsmet Atlı) 
 
2 Grup  
8 Kasım Pazar
13.00 Payasspor-Sakaryaspor (Payas İlçe) 
13.00 Diyarbekirspor-Zara Belediyespor (Diyarbakır Atatürk) 
13.00 Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor-Bodrum Belediyesi  Bodrumspor  (Kahramanmaraş 12 Şubat) 
13.30 Denizli Büyükşehir Belediyespor-Derincespor (Doğan Seyfi Atlı) 
13.30 Ayvalıkgücü Belediyespor-Ofspor (Ayvalık Hüsnü Uğural) 
13.30 Gaziosmanpaşa-Yomraspor (Gaziosmanpaşa) 
13.30 Orhangazispor-Sultanbeyli Belediyespor (Orhangazi İlçe) 
13.30 Adliyespor-Kemerspor 2003 (Ankara OSTİM) 
13.30 Etimesgut Belediyespor-Manisa Büyükşehir Belediyespor (Etimesgut  Belediye Kemal Atatürk) 
 
3 Grup  
8 Kasım Pazar 
13.00 24 Erzincanspor-Çorum Belediyespor (Erzincan 13 Şubat) 
13.00 Bayburt Grup Özel İdare-Kastamonuspor 1966 (Bayburt Genç Osman) 
13.00 Körfez İskenderunspor-Çatalcaspor (İskenderun 5 Temmuz) 
13.00 Dersimspor-Sandıklıspor (Tunceli Atatürk) 
13.30 Manavgatspor-Dardanelspor (Evrenseki) 
13.30 Gölcükspor-Van Büyükşehir Belediyespor (Gölcük) 
13.30 Niğde Belediyespor-Bergama Belediyespor (Niğde 5 Şubat) 
13.30 Darıca Gençlerbirliği-Batman Petrolspor (Darıca İlçe) 
13.30 Beylerbeyi-Çine Madranspor (Beylerbeyi 75. Yıl)