Şanlıurfa merkezdeki bir salonda yapılan düğüne Acem Aşireti, Mersav Aşireti, Karakeçili Aşireti, Bini-Muhammed Aşireti, Baziki Aşireti, Öncel Aşireti, Dügerli Aşireti, İzol Aşireti, Şedat Aşireti, Günay Aşireti ve Bini-Acır Aşiretinin önde gelenleriyle AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Kasım Gürpınar, Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Kaya, Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, Hilvan Belediye Başkanı Mehmet Çiçek, İş Adamı Aslan Ali Bayık, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve yaklaşık 4 bin davetli katıldı.

DOLARLAR HAVADA UÇUŞTU
Avukat olan damat Osman Eyüpoğlu ile gelin Kübra Eyyüpoğlu’nun nikahını Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol kıyarken şahitliklerini ise AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Kasım Gürpınar, İş Adamı Aslan Ali Bayık, Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli ve Hilvan Belediye Başkanı Mehmet Çiçek yaptı. Düğüne katılan davetliler için 2 ton pirinç kullanılırken 100 tane de koyun kesildi.

3 KİLO ALTIN TAKILDI
Dolarların havada uçuştuğu düğünde geline yaklaşık 3 kilo altın takıldı. Düğün sonrası bir açıklama yapan damadın babası Ömer Eyyüpoğlu, düğüne katılan bütün davetlilere teşekkür etti.