Korkunç haber İzmir'den geldi... 35 yaşındaki Funda Gülmez'in cesedi, banyoda bir poşet içinde bulundu... Polis ekipleri katil zanlısının eve dönme ihtimali üzerine bir süre apartman çevresine gizlenip bekledi. Gelen olmadı. İlk şüpheli aynı evde beraber yaşadığı Ü.Ş. Yakakent Mahallesi'ndeki bir apartmanın 8. katında yaklaşık 3 aydır Ü.Ş. ile yaşayan Funda Gülmez'den (AA kurbanın adını Fulya olarak duyurdu) haber alamayan yakınları bu adrese gitti. Eve girenler genç kadının cesedini banyoda naylon poşete sarılı halde bulundu. Durum hemen polis ekiplerine bildirildi. Cesette bıçak izleri olduğu belirlendi. 

Yakakent Mahallesi'ndeki bir apartmanın 8. katında yaklaşık 3 aydır Ü.Ş. ile yaşayan Funda Gülmez'den (AA kurbanın adını Fulya olarak duyurdu) haber alamayan yakınları bu adrese gitti. Eve girenler genç kadının cesedini banyoda naylon poşete sarılı halde bulundu. Durum hemen polis ekiplerine bildirildi. Cesette bıçak izleri olduğu belirlendi. 

BAŞKA BİR YERE Mİ ATACAKTI?
Cinayet Büro Amirliği ekipleri, görgü tanıklarını dinleyip çevredeki güvenlik kameralarının kayıtlarını incelemeye aldı. Kardeşine ait evde maktul ile beraber yaşayan Ü.Ş, cinayeti işlediği şüphesiyle polis tarafından aranıyor.  Ü.Ş'nin, Gülmez'i öldürdükten sonra bir yere atmak için cesedini poşete sardığı ancak daha sonra kaçtığı ihtimali üzerinde duruluyor.