Yüzlerce kişinin katılımıyla düzenlenen temel atma töreninde, Huzurlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Bayram Bıyıklı inşa çalışmalarının hızla devam ettiği projeden daire alanların büyük kazanç elde edeceğini belirtti. Lanse edildiği günden itibaren yoğun ilgiyle karşılanan Huzurlu Marmara’nın temelleri atıldı. Projeden daire alan ailelerin yanı sıra çok sayıda vatandaşta temel atma töreninde hazır bulundu. Tören öncesi söz alan Huzurlu İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Yılmaz Birpınar, katılımcılara proje hakkında bilgi verdi. Ardından Beylikdüzü Belediye Başkan Yardımcısı Ömer Şatır da Huzurlu İnşaat’ın bölgeye vizyon projesiyle katma değer kattığının altını çizdi. Davetlilerden İhlas Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yavuz Özgün de Huzurlu İnşaatın bugüne dek hayata geçirdiği projeleri takdirle karşıladıklarını ifade etti. Son olarak Türkiye’nin dört bir tarafında devam eden ve tamamlanan projeler hakkında katılımcılara bilgi veren Huzurlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Bayram Bıyıklı, şu ana kadar 1.500 dairenin sahiplerini bulduğunu kaydetti. İstanbul Beylikdüzü’nün geleceğin Floryası olacağını belirten Bayram Bıyıklı; ‘Projemizden daire alanlar çok kazançlı. Çünkü projemizde aklınıza gelebilecek her türlü sosyal donatı alanlarımız mevcut. Deniz manzaralı dairelerimiz yer aldığı projemizin yüzde 85’ini yeşil alana ayırdık. Huzurlu Marmara Projemizin bir ayda yüzde 67’si sahiplerini buldu. Projemizin yer aldığı bu bölge inanıyorum ki 10 yıl içerisinde İstanbul’un ikinci Floryası olacaktır’’ dedi. Konuşmaların ardından yapılan dua ile huzurlu projenin temeli atıldı.

DENİZ MANZARALI ÖZELLİKLİ DAİRELER
Yaptığı projelerle konut alıcılarından tam not alan Huzurlu İnşaat, modern yaşamın tüm ayrıcalıklarını ‘Huzurlu Marmara’ projesinde de konut alıcılarına sunuyor. 27.000 metrekare arsa, 18.320 bin metrekare inşaat alanı üzerinde 500 konut ve ticari ünitelerden oluşan projede, 2+1, 3+1 ve 4+1’den oluşan üç tip daire seçenekleri sunuluyor. 
Huzurlu Projede daireler 97 metrekare ile 177 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip.

AVANTAJLI FİYATLAR, ALTERNATİFLİ ÖDEME SEÇENEKLERİ
Bölgeye ve projenin donatılarına kıyasla ekonomik oranlarda tutulan fiyatlar, projeye olan ilgiyi artırıyor. Huzurlu Marmara Beylikdüzü’nde 344.000 TL’den başlayan cazip fiyatlarla daire sahibi olunurken, alternatif ödeme planlarıyla da ödeme kolaylığı sağlanıyor. 120 aya kadar anlaşmalı bankalar aracılığıyla uygun oranlarla kredi kullanılabilen projede; yüzde 35 peşinat ile Huzurlu İnşaat bünyesinde de vadelendirme yapılabiliyor.

YÜKSEK STANDARTLARDA HAYAT VADEDEN SOSYAL ALANLAR
Yüksek standartlarda yaşam vadeden Huzurlu Marmara Projesi sosyal donatıyla dikkat çekiyor.
Yüzde 85’i yeşil alana ayrılan projede; göletler, yürüyüş parkurları, bisiklet yolu, çocuk oyun alanları, fitness center, futbol ve basketbol sahası, tenis kortu, kapalı havuz, göl kafe, sauna, tuz odası, buhar odası ve Türk hamamı yer alıyor. 

MERKEZİ LOKASYONUYLA AVANTAJ SAĞLIYOR 
Ulaşım açısından avantajlı bir konumda yer alan Huzurlu Marmara, İstanbul’un en işlek ulaşım aksı E-5’e yakınlığı ile dikkat çekiyor. Beylikdüzü Sahili, Beylikdüzü Metrosu, TEM Otoyolu ve Atatürk Havalimanı gibi önemli lokasyonların çevrelendiği bir bölgede yer alan proje, yatırımcısına büyük avantaj sağlıyor.
27.000 metrekare arsa üzerinde yükselecek projede inşa çalışmalarına başlanırken, Huzurlu Marmara projesinin Ekim 2018’de teslim edilmesi planlanıyor.