Ünlü şarkıcı Emrah'a yangın şoku! Kazandığı parayı gayrimenkule yatırması sebebiyle 'emlak kralı' olarak bilinen şarkıcı Emrah'ın mülk sahibi olduğu Bebek Casita adlı mekanda yangın çıktı..

Şarkıcı Emrah’ın mülk sahibi olduğu Bebek’teki Casita isimli mekanda önceki gün öğle saatlerinde yangın çıktı. Mekanın mutfağında başlayan ve elektrik trafosuan sıçraması sonucunda kısa sürede büyüyen yangına dört itfaiye aracı ile müdahale edildi.  Yangın sebebiyle makenın üst katları duman içinde kalırken yangının üst katlara da sıçrama ihtimali sebebiyle binadakiler kısa sürede tahliye edildi. 2 saatlik uğraş sonucunda kontrol altına alınabilen yangında maddi hasar oluştuğu bildirildi.

Çocukluğundan bu yana oyuncu ve şarkıcı olarak çalışan ve ciddi bir servete sahip olan Emrah, gayrimenkul yatırımları ile biliniyor. Bebek, Etiler, Levent civarında 200'e yakın evinin olduğu iddia edilen ünlü şarkıcı, Fulya'daki bir rezidansta 12 dükkana ve  aynı yerde 2 milyon dolar değerinde bir spor kompleksine de sahip durumda.