Geçtiğimiz eylül ayında tanıtımları dönen dizi için bir süre sonra Birkan Sokullu ile el sıkışılmıştı. Çekimlerin bu yıla kalması üzerine yakışıklı oyuncu, beklemek yerine şu sıralar rol aldığı dizinin kadrosuna katılmıştı.Senaryosunu Deniz Akçay'ın yazdığı, Mesude Eraslan'ın yöneteceği dizide, Gökçe Bahadır'a başrolde kadir doğulu'nun eşlik edeceği öğrenilmişti. Doğulu, bu sezon 'Muhteşem Yüzyıl Kösem' dizisinde 'Mehmet Giray Han'ı canlandırıyordu. Dizideki rolü 26. Bölümde biten yakışıklı oyuncu, yeni dizi için anlaştı.

Bahadır'ın Doğulu'nun yanında olgun duracağını düşündüler

Uçankuş'un haberine göre; Kadir Doğulu ile Gökçe Bahadır, proje için ilk toplantıları bile yaptı. Ancak 34'er yaşında olan Kadir Doğulu ile Gökçe Bahadır'ın, yan yana yakışmayacağı görüşü ağır bastı. Sosyal medyadan gelen yorumları dikkate alan yapım şirketi, tercihini Kadir Doğulu'dan yana kullandı ve Gökçe Bahadır'ın, yakışıklı oyuncunun yanında olgun duracağına karar verdi.

Daha genç görünen bir partner arıyorlar

Kadir Doğulu'ya, aralarında Hazar Ergüçlü'nün de olduğu daha genç görünen bir partner aranıyor. Yeni projeleri değerlendirmeye alan Gökçe Bahadır, sık sık paylaştığı şarkı ve dans videolarıyla dikkati çekiyor.

SABAH