Karşılaşmadan sonra basın mensuplarına açıklamada bulunan Fethiyespor'un beraberlik golünü kaydeden Onur Okan, Fenerbahçe karşısında iyi mücadele ettiklerini belirterek şöyle konuştu: "Fenerbahçe'nin gücünü biliyorduk. Sahada oyunu çirkinleştirmeden, en iyi şekilde Fethiyespor'u temsil ettik. İyi oynadık, iyi mücadele ettik. Şans bize güldü ve turu geçtik. Gidebildiğimiz yere kadar gideceğiz. Bizim için önemli olan lig. Ligde en dipteyiz. Denizlispor maçını kazanmalıyız."
Maç genelinde iyi oynadıklarını belirten Onur, "Fenerbahçe'yi eleyerek Fethiyespor tarihine geçtik. Maç sonu çok mutluyduk. Tadını çıkardık. Yarından itibaren ligi düşüneceğiz" dedi. Gol attığı için çok mutlu olduğunu da anlatan Onur, Kadıköy'de Fenerbahçe ağlarını havalandırmanın çok güzel bir duygu olduğunu kaydetti.
Aykut: "Galip geldik ve tarih yazdık"
Lacivert- beyazlı futbolcu Mustafa Aykut Turan, kazanarak ayrıldıkları Kadıköy'de tarih yazdıklarını dile getirdi.
Aykut, soyunma odasına kaybedecek bir şeylerinin olmadığı ve bu mantıkla maça çıktıklarını vurgulayarak, "Herkes için sürpriz bir galibiyet olabilir ama biz buraya gelirken şaka da olsa galip olarak çıkacağımızı söylüyorduk. Kaybedecek bir şeyimiz yoktu. Soyunma odasında bunu da konuştuk. Galip geldik ve tarih yazdık. Fenerbahçe'yi eliyorsak herkesi yenebiliriz. Hedefi büyüttük, kupayı da alabiliriz" ifadelerini kullandı. Kendilerinin ligde zor bir dönemden geçtiğini, Fenerbahçe'nin ise çok iyi gittiğini vurgulayan Aykut, "Sahada Fenerbahçe'nin bizi hafife aldığı izlenimi oluşmadı ama bana göre almışlardır. Futbolda küçümseme olamaz. Bugün bunu herkese gösterdik" şeklinde konuştu.