Galatasaray'da yılan hikayesine dönen Melo konusu netliğe kavuşuyor. Takımdan ayrılıp İnter'e gitmek isteyen Brezilyalı oyuncunun durumu son defa masaya yatırılıyor. Kampın tamamlanmasının ardından takım İstanbul'a dönerken yönetim de bugün yıldız oyuncuyla ilgili gelişmeleri değerlendirecek. Kampta "Ayrılık kararını bir daha düşün" diyen Teknik Direktör Hamza Hamzaoğlu'nun Melo'dan olumsuz cevap aldığı öğrenildi. Sarı-kırmızılı takımda Melo probleminin en geç pazartesi günü netliğe kavuşacağı ifade edildi. Pazar günü Galatasaray'la TT Arena'da karşı karşıya gelecek olan İnter'in yöneticileri bu transfer için ilk ve son resmi temasını gerçekleştirecek. Galatasaray'ın İnter'in menajerler vasıtasıyla önerdiği takas formüllerine sıcak bakmadığı belirtildi. 
Yekta ve Dzemaili gönderiliyor
Orta saha transferini Melo'nun durumuna göre belirleyecek olan Hamzaoğlu, takımdan göndereceği isimleri de belirledi. İki aşamalı Avusturya kampında oyuncularla ilgili olarak geniş bir rapor tutan genç çalıştırıcı beklediği verimi alamadığı oyuncuların satış listesine konulmasını isteyecek. Kadroyu 28 kişiye düşürmeye çalışan Hamzaoğlu'nun, Yekta ve Dzemaili'yi kadroda düşünmediği öğrenildi. Özellikle Dzemaili'ye İsviçre ve İtalya'dan teklifler geldiği belirtilirken, tecrübeli oyuncunun önümüzdeki günlerde takımdan ayrılması bekleniyor. Hamzaoğlu ayrıca kadroda fazla şans bulamayan genç Sinan Gümüş'ün de kiralanmasından yana olduğu belirtildi. 
34-34 Berabere
G.Saray, Avusturya'nın Velden kasabasındaki yeni sezon çalışmalarını dün sabah yaptığı antrenmanla tamamladı. Antrenmanda dört gruba ayrılan oyuncular, sahanın iki bölümünde dar alanda 6'ya 6 maç yaparak 18 içinde şut antrenmanı ve savunma çalışması gerçekleştirdi. Antrenmanın son bölümünde yapılan yan top ve sonuçlandırma çalışması, sarı ve turuncu takım arasında 34-34'lük eşitlikle tamamlandı. Final turunu sarı takım kazandı. 
KEYFİ YOK
Galatasaray'dan ayrılmayı kafasına koyan Felipe Melo'nun dünkü antrenmanda bir hayli durgun olması dikkat çekti.