Beşiktaş ile Trabzonspor arasında dün akşam Atatürk Olimpiyat Stadı'nda oynanan zorlu karşılaşma, ilginç ve son derece anlamlı görüntülere sahne oldu. Stadı dolduran binlerce siyah-beyazlı seyirci, terör saldırılarında şehit düşen Türk Silahlı Kuvvetleri ve emniyet kuvvetleri ile hayatını kaybeden vatandaşlarımız anısına karşılaşma öncesi bir dakikalık saygı duruşunda bulundu. Beşiktaş ve Trabzonsporlu futbolcular ise sahaya, kollarına taktıkları siyah bantlarla çıktılar. 


TERÖRÜ LANETLEDİLER 
Karşılaşmayı Atatürk Olimpiyat Stadı'nın tribünlerinde izleyen binlerce taraftar, mücadele öncesinde uzun süre yaptıkları tezahüratlarla şehitlerimizi unutmadıklarını gösterdi. Tribünler "Şehitler ölmez, vatan bölünmez" şeklinde dakikalarca tempo tutarak, teröristleri lanetledi. Siyah- beyazlı taraftarlar, karşılaşma öncesi gerçekleştirilen saygı duruşundan kısa süre önce ise üzerinde "Şehitler ölmez vatan bölünmez" yazan dev boyutta bir Türk Bayrağı açtı. 


UNUTULMAZ GÖRÜNTÜ
Beşiktaşlı futbolcular da sahaya çıkarken, terör saldırılarında hayatlarını yitiren şehitlerimizin anısına unutulmaz bir görüntü sergiledi. Siyah-beyazlılar ısınmaya, her birinin üzerinde bir harfi bulunan ve toplamında "Şehitler ölmez" yazan tişörtlerle çıktılar. Bu hareketleri büyük alkış topladı.