Galatasaray'ın golcüsü Burak Yılmaz, Kasımpaşa karşılaşmasının ardından açıklamalarda bulundu. Zor bir dönemden geçtiklerini belirten Burak Yılmaz, "Doğruyu söylemek gerekirse, zor bir dönemden geçiyiroruz, camia olarak, takım olarak. Bunun üstesinden gelebilecek seviyedeyiz. Hocamız yeni geldi. Hocamız ne istediğini söylüyorum ama zaman olarak kısıtlı bir zaman dilimi vardı. Büyük bir takım üç maçta öne geçip skora koruyamıyorsa sorumlu bizleriz. Bundan kimsenin suçu yok" dedi.

"HER SENE ZOR DÖNEMDEN GEÇİYORUZ, YİNE ŞAMPİYONUZ"

Beşiktaş ve Fenerbahçe'nin önünde ligi bitireceklerini söyleyen Burak Yılmaz, "Her sene zor bir dönemden geçiyoruz ama şampiyon oluyoruz. Ben yine şampiyon olacağımıza inanıyoruz" ifadelerini kullandı.

"RAKİPLERİMİZLE DE OYNAYACAĞIZ"

İlk olarak Bursaspor maçını kazanmak istediklerini söyleyen golcü isim, "Gol yediğimi zaman defansın suçlanması, gol atınca forvetin takdir edilmesi hep olur, biz futbolcular olarak böyle düşünmüyoruz. Önümüzde uzun bir süreç var, rakiplerimizle de oynayacağız. Bursa maçını kazanıp Astana maçına bakacağız. Hocamızın gördükleri, tespitleri var. Zamanla onlara yerine gelecektir" şeklinde konuştu.