Gaziantepspor karşısındaF.Bahçe'nin ilk golünü kaydeden Gökhan Gönül, her maça kazanmak için çıktıklarını söyledi ve “Kazanabilirdik ama olmadı” dedi.

Karşılaşma sonrası yayıncı kuruluşa konuşan Gökhan Gönül, "Bu akşam 2 puan kaybettik. Her maça kazanmak için çıkıyoruz. Fenerbahçe hiçbir maça beraberlik için çıkmaz. Çok klişe olacak ama bazı maçlardan ders çıkarmak gerekir, bu da onlardan bir tanesi. Yeni kurulan bir takımız. 10 kişi kalınca neler yapabileceğimizi gördük. İyi mücadele ettik. Kazanabilirdik ama olmadı. Galip olmak için gelmiştik. Başakşehir maçına bakacağız. O hafta derbi var. Sonuç ne olursa olsun bizim için önemli olacak. Kendi maçımızdan galip ayrılıp o haftaya güzel girmek istiyoruz" dedi.

Hasan Ali'nin gördüğü kırmızı kartla ilgili konuşan Gökhan, "Bazen saha içinde gördüklerinizle saha dışında kamerada görünen farklı olabiliyor. Böyle rezil bir zeminde rakip topu alana kadar yetişebileceğimi düşünüyordum, fazla mesafe yoktu aramızda. O anki düşüncem buydu. O yüzden hakeme söyledim yetişebilirim diye. Yağmur, kar olsa anlayacağım bu zemini ama kışın heralde burada kimse top oynayamayacak" değerlendirmesinde bulundu