Beşiktaş, Serdar Aziz için Bursaspor ile masaya oturuyor. Teknik direktör Şenol Güneş''in raporu doğrultusunda hareket eden siyah-beyazlı idareciler çalışmalarını hızlandırdı.

YENİDEN PARLATMIŞTI

14. şampiyonluğun mimarı Şenol Güneş, Devler Ligi'nde de iş yapacak bir kadro isterken savunmaya 4 takviye talep etmişti. Bunların arasında birinci öncelik hızlı stoper olarak belirlenmişti. Son tercihe sol bek yazan Şenol Güneş, stoper önceliğini de Serdar Aziz olarak belirledi. Bursa'da birlikte çalıştığı Serdar Aziz'i yeniden partalan tecrübeli hoca, milli stoperi takımın iskeletine monte edecek.

3 MİLYON EURO+2 FUTBOLCU

25 yaşındaki oyuncunun 1 Temmuz 2018'e dek Bursaspor ile sözleşmesi var. Ancak Bursaspor oyuncuyu değerini bulmuşkan satmak istiyor. İlk istek 8 milyon euro bonservis ücretiydi. Ancak Timsahlar bunu 5-6 milyon euroya çekmiş durumda. Beşiktaş ise 3 milyon euro nakit para ve takas formülünü masaya koyacak. Alexis, Veli, Franco ve Milosevic isimleri Bursa'ya önerilecek.

BURSASPOR TOLGAY'I İSTİYOR

Bursa'nın Tolgay'a sıcak baktığı ama Beşiktaş'ın bu ismi bırakmadığı belirtildi. Avrupa Şampiyonası sürecinde Serdar'ı bitirmek isteyen Beşiktaş, 2. bir kaliteli stoperle savunmasını Şampiyonlar Ligi'ne hazır hale getirecek.