A Milli Takımımız'ın kaptanı Arda Turan, ay-yıldızlı ekibin EURO 2016 Elemeleri'nde Çek Cumhuriyeti ve İzlanda ile oynayacağı maçlar öncesinde takım arkadaşlarıyla birlikte Riva Hasan Doğan Kamp Merkezi'ndeki tesislerde kalıyor. Kritik sınavlar öncesi sosyal medya hesabından heyecanlı olduğunu dile getiren Arda, açık yüreklilikle yazdığı duygu dolu mesajla kamuoyundan destek istedi.


Arda instagram hesabındaki mesajında, "Gece gözüme çok uyku girmedi. Biraz heyecanlıyım. Cumartesi gelsin istiyorum. Hani küçükken mahallede başka mahalleyle akşam için maç alırdık. Hani gün geçmezdi; akşam olsun da ne olucaksa olsun. Cumartesi ve salı çok önemli. Bizim için, ülke için, benim için, sonuçlar için... Tek söyleyebileceğim; eğer sahada olabilirsem sonuna kadar mücadele edeceğim" ifadelerine yer verdi.


“AÇ GÖZLÜLÜĞÜME KIZIYORUM”
Geçirdiği zorlu zamanlarda ailesine verdiği destekten dolayı teşekkür eden Arda Turan, "Kendimi bazen kotü hissediyorum. Doyumsuzluğuma, aç gözlülüğüme kızıyorum. Hiçbir şey yokken Allah çok şey verdi. Ama işte insanız, hep biraz daha fazlasını çekiyor. Daha fazla para, daha fazla araba, daha fazla ev. İnanın hiçbir şey olmuyor. Olmayan olsun, olan daha fazla istiyor. Bu mücadele hayatı alıp gidiyor. Hayata karşı yaptığım haylazlıklardan özür diliyorum. Çok hata yaptım ama asla niyetim kötü değildi. Allah'a ne kadar şükretsem az. Çünkü bana verdiklerini, bana verdigi akılla hayal bile edemedim" mesajını paylaştı.