BAŞA DÖN

Türkiye Gazetesi

Şu bildiklerinizi anlatın!

Cem Küçük
Facebook
Ahmet Davutoğlu partisini kurdu. Hayırlı olsun. Olsun da, arkadaş sizin derdiniz ülkeyi yönetmek mi yoksa dedikodu mu yapmak!.. 
Bir eski vekil çıkıyor, "devr-i sabık oluşturacağız" diyor. Biri çıkıyor, “Bakanlar 17-25 Aralık’ta Yüce Divan’a gitmeliydi” diye özlem belirtiyor. Dün de Etyen Mahçupyan, “Davutoğlu bildiklerini anlatırsa yakın tarih yeniden yazılır” açıklamasında bulundu. 
Anlamadığım şu: Sizin derdiniz ülkeyi yönetmeye talip mi olmak yoksa eski defterler üzerinden Başkan Erdoğan’a laf mı çakmak? İçinizdekileri dökün. Ne demek Davutoğlu konuşursa yakın tarih yeniden yazılır demek! Açıklayın o zaman. Sizi tutan mi var? Böyle aba altından sopa göstermek ne arkadaş. Net olun...
Etyen Bey bu açıklamayı yaptığına göre yakın tarihi biliyor demektir. Siz açıklayın Etyen Bey. Herkes yakın tarihte ne olduğunu öğrensin. 
Ha bana sorarsanız anlatacağınız bir şey yok. Sadece zihinleri bulandırıyorsunuz. Milletin aklıyla alay ediyorsunuz. Projeniz, yapacağınız bir iş olmadığı için ha bire boş laf salatalarıyla gündemi işgal ediyorsunuz.
İşte bu yüzden Erdoğan büyük lider. Çünkü net, kesin ve dobra. Kendini kurnaz sanan siyasilerin akıbetini biliyoruz. Çoğu ortada yok. Olanların da hâlini görüyoruz ve iç çekip onlara acıyoruz...
 
CEM KÜÇÜK'ÜN DİĞER YAZISI İÇİN TIKLAYIN
Amerika ile İran arasında gizli bir ortaklık mı var?
  • Facebook'ta paylaş
  • Twitter'da paylaş
  • Twitter'da paylaş
611747 https://www.turkiyegazetesi.com.tr/yazarlar/cem-kucuk/611747.aspx
YORUMLAR ARKADAŞINA ÖNER
loading
Kapat
KAPAT