BAŞA DÖN

Türkiye Gazetesi

Kaç lira aldın Soner Yalçın?

Cem Küçük
Facebook
Millî güvenliği ihlal eden ve MİT şehidimizin kimliğini deşifre eden Odatv çetesinin iki adamı Barış Terkoğlu ve Barış Pehlivan şu an cezaevinde havaya bakıyorlar. Ağır suç işledikleri için ve sabıkaları olduğu için en yüksekten ceza alacaklar. 
İki Barış’a emir verenin Soner Yalçın olduğu biliniyor. Odatv kapatıldı. Er ya da geç Soner Yalçın da iki Barış’ın yanına gidecektir. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Ben Odatv’nin akıbetinin ne olacağını çok yazdım. Sonuç ortada. Dediklerim çıktı ve Soner konusunda da dediklerim çıkacaktır. 
Soner Yalçın bugüne kadar FETÖ ve PKK ile mücadele eden başta Başkanımız Erdoğan olmak üzere Süleyman Soylu, Hakan Fidan, Hulûsi Akar’a en ağır hakaretleri sitesi üzerinden etti.
Dün sanki çok severmiş gibi Süleyman Soylu’ya çağrıda bulunmuş. Sayın Bakan'ımız hakkında yaptığınız iğrenç haberleri -siteniz tarihin çöplüğüne gittiği için- kimse göremiyor artık. 
Öte yandan Hazine ve Maliye Bakanımız Berat Albayrak hakkında da tamamı yalan onlarca haber yaptı karanlık oda. Zavallı Soner, işin bittiği için çırpınıyorsun. Zaten kamuoyu senin ne olduğunu iyi biliyor. 
İşi bitik Soner’in bütün hayatı paradır. Nitekim Hakan Aygün YouTube sayfasında “Soner Yalçın paragözün tekidir” dedi. İki Barış sefalet içinde yaşarken Soner Yalçın Levent’te milyonluk villada yaşıyor. İzmir’de tarım arazisine kaçak yaptırdığı villası var. Normalde o villanın yıkılması lazım. Çevre ve Şehircilik Bakanımızın bu konuda gereğini yapacağını düşünüyorum. 
Kafa koparma konusunda da uzman olan Soner mesela bir iş adamına kitabında “Yahudi” der. İstediği parayı alınca Yahudi dediği iş adamı yerli ve millî olur. Böyle kaç kafa kopardın Soner? Ya da önce kötüleyip sonra reklam alınca sustuğun kaç iş adamı var?
Dün köşesinde işi bitik Soner, Ahmet Taçyıldız’ı korumaya kalkmış. Bu ülkede FETÖ’yle uğraşan kim varsa önce karanlık odada itibar suikastına maruz kalır. Karanlık Oda ile FETÖ’cü iş adamlarının yakın ilişkisi vardır. 
Mesela Odatv’nin avukatı Hüseyin Ersöz aynı zamanda İzmir’de Babalar Davası’nda yargılanan FETÖ’cü iş adamı Abdullah Kavuk’un da avukatıdır. İşi bitik Soner’in yakın arkadaşları Kemalist avukatlar Turgut Kazan ve kızı Aslı Kazan FETÖ’cü iş adamı Ahmet Küçükbay’ın avukatlarıdır. FETÖ’cülerle Kemalistlerin iş birliğini görün! Burada çok yazdığım FETÖ’nün Karşı gazetesinde iki Barış işi bitik Soner’in emriyle çalışmıştır. FETÖ’yle gerçekten mücadele edenler karanlık odada karalanır. 
Öte yandan işi bitik Soner dün Ahmet Taçyıldız’ı korumaya kalkmış. Hâlbuki Ahmet Taçyıldız hakkındaki ilk yazıyı yazan kendisi! Ne zaman mı? 23 Eylül 2016’da Sözcü’de TARKİM Havacılık’tan bahsederken aynen şunları yazmış:
“Üçüncü ortağı ise, Çalık Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Çalık'ın eniştesi Abdülkadir Taçyıldız idi. (Çalık'ın diğer eniştesi Ali Akbulut, -FETÖ'nün bankası- Bank Asya'nın büyük ortaklarındandı. Ve Zaman gazetesinin imtiyaz sahibiydi.) Hepsini bir araya getiren FETÖ müydü?”
Aynı yazıda daha neler diyor işi bitik Soner. Devamı var... İşi bitik Soner’in yazdığı Sözcü 14 Şubat 2020’de Ahmet Taçyıldız’ı ön sayfadan haber yapmış. Şu an cezaevinde volta atan Barış Terkoğlu’nun yazdığı Cumhuriyet 13-14 Şubat’ta Taçyıldız’ı manşetten haber yapmış. Tarihin çöplüğüne giden Odatv’nin sitesinde onlarca haber vardı Taçyıldız’la alakalı. 
Allah aşkına, işi bitik Soner, dünkü yazı için kaç para istedin? İftira için nasıl kafa kopardın, anlatsana! Şimdi siten de kalmadı. Nereden iftira atacaksın? Gerçi senin için fark etmez. Parayı aldın mı PKK’lı bile olsa sonradan o kişi yerli ve millî olur! Değil mi işi bitik Soner?
  • Facebook'ta paylaş
  • Twitter'da paylaş
  • Twitter'da paylaş
612651 https://www.turkiyegazetesi.com.tr/yazarlar/cem-kucuk/612651.aspx
YORUMLAR ARKADAŞINA ÖNER
loading
Kapat
KAPAT