Peki nasıl güvenilir. Örneğin internet sitesinden alınacak bir gıda takviyesi için mutlaka sabit numarasının olmasına dikkat etmeniz gerekir. Bunun yanında mutlaka faturası olan ürünleri tercih ediniz. Faturasız olan hiç bir gıda takviyesi, vitamin ya da buna benzer ürünleri almayınız.

Peki bu tür ürünlerde risk grupları kimlerdir?

Gıda takiyeleri ve vitaminlerde özellikle hamile ve emziren bayanlar doktor tavsiyesi olmadan hiç bir şekilde kullanmamalıdırlar bu tür ürünleri. Aynı zamanda sürekli ilaç kullananlar örneğin kalp rahatsızlığı, şeker veya tansiyon ve buna benzer rahatsızlığı olan kişiler öncelikle doktorlarına başvurmalı kendiliğinden kullanmamalıdırlar ürünleri.

Son zamanlarda popülerleşmeye başlayan gıda takiyelerinden biri de lipo magnet 10 days adlı vitamindir. Bu ürünü satan bir çok site olmakla birlikte yukarıda da belirttiğimiz gibi faturalı ürünleri almanız tavsiye olunur. Eğer almakta kararlı iseniz tabi...

Peki bu lipomagnet nedir?

Lipomagnet 20 adet tabletten oluşan. Suda çözülebilen bir vitamindir. 1 kutusu 10 kullanımı barındırır.İçerisinde yeşil çay, goji, guarana ve aroma vericiler yer almaktadır. Bunun yanında chitosan adlı deniz canlılarından elde edilen bir madde yer alır. Tabi bu madde yengeç ve karides gibi canlılardan elde edilir.

Bir uyarı deniz ürünlerine karşı alerjisi olan kişiler lipo magnet ürününü kullanamaz. Başka bir uyarı kullanım önerilerine dikkat ediniz. Gelişi güzel kullanmayınız. Daha sonra istenmeyen sonuçlar ortaya çıkabilir.

Bizce ürün fiyatı biraz daha makul olsaydı daha iyi olurdu. Şimdi yazımızın sonuna geldik. Bu yazımızda sizlere gıda takviyeleri ve vitaminlerle ilgili kısaca bilgiler verdik. Nelere dikkat etmeniz gerektiği ya da orjinal ürün almak için neler yapmanız gerektiği ile. Yazımızı sabırla okuduğunuz için teşekkür ederiz.

İlandır.