BIST
10991.57
%-0.88
(-97.96)
Dolar
32.9979
%0.56
(₺0.18)
Euro
35.9187
%0.8
(₺0.29)
Sterlin
42.8097
%0.72
(₺0.31)
Altın
2589.317
%0.14
(₺3.61)
Bitcoin
$67026
%-1.8
Ethereum
$3521.4
%0.76
AVAX
30.62
%-5.26
 - Yıl sonunu işaret etti: En kötüsünü geride bıraktık
17 saat 7 dakika önce

Erdoğan ekonomideki iyileşmelere dikkat çekip yıl sonuna işaret etti: Enflasyonda kötü tabloyu geride bıraktık

Cumhurbaşkanı Erdoğan, OVP'nin olumlu sonuçlarının görülmeye başlandığını söyleyip bundan sonraki süreçte enflasyonun hissedilir biçimde düşeceğini söyledi. Yıl sonunu işaret eden Erdoğan, hedeflenen seviyeye ulaşılacağını ifade etti. Moody's'in son değerlendirmeleri hakkında da konuşan Erdoğan "Kredi derecelendirme şirketleri adaletli davrandığında bu notlar da hak ettiğimiz seviyelere çıkacaktır" dedi. 
 - "5 milyar dolarlık" Suudi Arabistan kararı
17 saat 53 dakika önce

Merkez Bankası, Suudi Arabistan ile 5 milyar dolarlık işlemi sona erdirdi! Bakan Şimşek nedenini açıkladı

Merkez Bankası, Suudi Arabistan ile 5 milyar dolarlık depo alım işlemini sonlandırdı. Konuyla ilgili bir değerlendirme yapan Bakan Şimşek, "Programımızla artan dış kaynak girişi, ters dolarizasyon ve azalan dış finansman ihtiyacı sonucunda rezervlerimiz güçlendi. Bu sayede dış yükümlülükleri azaltıyoruz." dedi.
 - Fahiş et fiyatlarıyla ilgili harekete geçiliyor
18 saat 14 dakika önce

Bakan Yumaklı mesajı verdi! Fahiş et fiyatlarıyla ilgili harekete geçiliyor

Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı, fahiş et fiyatlarıyla ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Bu konuda hiç kimseye fırsat vermeyeceklerini belirten Bakan Yumaklı, "Üreticinin faydalanmadığı, tüketicinin de yüksek fiyatla et tüketimine sebep olan bu hususu tolere etmeyeceğiz. Bu konuda ne ihtiyaç varsa yapacağız" dedi.
 - Türkiye'nin ünlü hava yolu şirketi iflas etti
18 saat 38 dakika önce

Yargıtay onadı, karar resmileşti! Türkiye'nin ünlü hava yolu şirketi iflas etti

Türkiye'nin hava yolu şirketi Atlasglobal iflas bayrağını çekti. 2021 yılında başlayan iflas süreci Yargıtay'ın onama kararıyla resmileşti. 
 - Marketlerde yeni dönem!
19 saat 38 dakika önce

Marketlerde yeni uygulama: Karekod! Vatandaş artık ne yediğini bilecek

Tarım ve Orman Bakanlığı, marketlerde karekod uygulaması için hazırlıkları tamamladı. İlk olarak Tarım Kredi'de hayata geçirilen ve zamanla tüm marketlere yayılması beklenen karekod uygulması ile vatandaşlar ürünün üretimden rafa gelene kadar tüm bilgilerini kontrol edebilecek. Peki yeni uygulama nasıl kullanılacak? İşte detaylar...
 - Dev otomobil firması Türkiye'de üretime ara veriyor!
19 saat 46 dakika önce

Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye, Sakarya'da bulunan fabrikasında üretime ara veriyor!

Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye, Sakarya'daki fabrikasında 29 Temmuz - 17 Ağustos tarihleri arasında planlı bakım ve revizyon çalışmaları nedeniyle üç hafta üretime ara veriyor.
 - Akaryakıta büyük indirim
20 saat 30 dakika önce

Araç sahipleri müjde! Motorine büyük indirim, tabela bu gece değişecek

Araç sahiplerinin beklediği indirim haberi geldi. Bu gece yarısından itibaren motorinin fiyatı 1 lira 59 kuruş ucuzlayacak. İndirimin ardından motorinin fiyatı 43-44 lira seviyelerine gerileyecek.
 - Herkes çok farklı bekliyordu! Ethereum’da ilk gün şoku
20 saat 44 dakika önce

Herkes çok farklı bekliyordu! Ethereum’da ilk gün şoku

Ethereum’da son dakika! ABD borsalarında Ethereum ETF’leri dün işleme açıldı. Birçok yatırımcı yükseliş beklerken, fiyatlarda düşüş yaşandı. Dün en yüksek 3550 doları gören Ethereum, bugün 3440 dolara yakın seyrediyor. Analistler; beklentinin gerçekleşmesi üzerine fiyatlarda sert yükselişin yaşanmadığını, ancak Ethereum’un bundan sonra güven vereceğini ve piyasa şartları destekledikçe para girişinin artabileceğini belirtiyor. 
 - Bitcoin’de kafaları karıştıran ‘Kamala’ anketi!
21 saat önce

Trump geriye mi düşüyor? Bitcoin’de kafaları karıştıran ‘Kamala’ anketi!

Bitcoin’de son dakika! Kripto dostu ABD Başkan Adayı Trump’ın avantaj yakalamasıyla birlikte ciddi yükseliş yaşayan Bitcoin frene bastı. 68 bin 500 dolardan dönen BTC’de, 65 bin 800 dolara yakın denge arayışı devam ediyor. Bu arada dün açıklanan bir ankette, Kamala Harris’in %44 ve Trump’ın %42 oy oranında gözükmesi, Bitcoin’de de kafaları karıştırdı.
 - Altın fiyatlarında dip görüldü mü?
21 saat 3 dakika önce

Gram ve onsta toparlanma çabası! Altın fiyatlarında dip görüldü mü?

Altında son dakika! 24 Temmuz 2024 gram altın fiyatı 2548 TL ve ons altın fiyatı 2415 dolardan güne başlıyor. Son düşüşün ardından fiyatlarda toparlanma çabası dikkat çekiyor. ‘Gram’da 2520 TL ve ‘ons’ta 2385 dolar seviyelerinin ‘yeni dip’ olarak öne çıktığını belirten analistler, “Bu seviyeler korunursa, altın da güvende olur. Yükselişler hızlı, düşüşler sınırlı. Şartlar altından yana. Dolayısıyla her düşüş, bir fırsat” değerlendirmesinde bulunuyor.
Sona Git
Döviz Çevirici