‘CBME & Baby Kid Store Tüketici Ödülleri (Consumer Awards)’ adı altında düzenlenen yarışma, 8 farklı kategoride gerçekleşecekUBM ICC ve Baby & Kid Store dergisi tarafından düzenlenen yarışmaya firmalar, seçtikleri en özel ürünleriyle katılacak. Bebek arabası, mobilyası, oto koltuğu, taşıma ürünleri, en faydalı ürün gibi kategorilerde yarışacak olan ürünler, firmaların en güvendikleri ve dikkat çeken ürünlerini oylamaya sunmasıyla annelerin beğenisini ve güvenlerini kazanmaya çalışacak.

bebekfuari.com’ ve facebook.com/annebebekcocukfuari/ adreslerinden oylama sayfasına yönlendirilecek olan anneler, istedikleri kategorideki ürünlere oy verip,  beğendikleri ürünü zirveye taşıyabilecekler. Siteye girip oy kullanan ebeveynleri en mutlu edecek faktör ise; yarışma sonunda sürpriz hediyeler kazanma şansı yakalayabilecek olmaları. Çocuk ve bebek ürünleri sektörünün en önemli markalarından oto koltuğu, bebek arabası, mama sandalyesi gibi ürünleri hediye olarak kazanmak için annelerin yapması gereken tek şey; beğendikleri ürüne internet üzerinden oy vermek olacak.

Yarışmanın sonunda firmalar; hem annelerin güvenini hem de CBME Türkiye tarafından verilecek özel ödülleri kazanacaklar. Fuarı ziyarete gelen anneler ise; hazırlanan özel alanda ödül almış tüm ürünleri bir arada görebilme şansını da yakalayacak.

Sende vakit kaybetmeden http://www.baby-kidstore.com/anket/ adresinden oy kullan, en iyi ürünleri belirle, sürpriz hediyelere sahip ol!