Sık sık online alışveriş yapıyorum ama kendini daha fazla güvende hissediyorum diyorsanız artık sizler için birbirinden farklı ama hepsinin aynı amaca hizmet verdiği ön ödemeli kart sistemleri olan yöntemleri tanıtmak isteriz. Bu ön ödemeli kart sizleri ise

1- Astropay

2- Paykasa

3- Paykwik

4- Otopay

5- Cashixir

ödemesistemlerinde oluşuyor. Birçok sitede biri ya da bir kaçı hatta hemen hemen hepsinin ödeme yöntemi olarak sunulduğunu görebilirsiniz. Peki nedir Astropay, Paykasa ve diğer ödeme yöntemleri biraz daha yakından bakalım.

Hem Astropay hem de Paykasa yeni tüm bu ön ödemeli kart sistemleri sizleri güvene alacak ve yabancı sitelerde alışveriş yaparken kişisel bilgilerinizi vermeden ödeme yapmanızı sağlıyor olacak. Bunun için ilk olarak yasal kart satışı yapan bayilerden arzu ettiğiniz Astropay kart satın alacak ya da Paykasa kart satın alacak ve sonrasında ise aldığınız bakiye kadar birçok yerli yabancısitede sizlere verilecek dijital 16 haneli kodu girerek alışverişinizi tamamlıyor olacak. Yapmanız gereken sadece bu dijital numarayı ödeme kısmına girmek olacak okadar. Bunun dışında kimlik bilgilerinizi, deme bilgilerinizi kredi kartı bilgilerinizi vermenize gerek kalmayacak ve kendinizi güven altına almış olacaksınız.

Paykasa Ve Astropay alırken nelere dikkat etmeliyim?

Pakasa ve Astropay alırken dikkat etmeniz gereken en önemli unsur elbette güvenliğiniz olacak. Bunun içinde yasal Paykasa bayisi ya da yasal Astropay bayisi olan firmaya öncelik vermeniz olacaktır. Bu firmadan alacağınız bakiye yüklü Paykasa kart ve Astropay kartlarınızı ise bir yıl içinde dilediğiniz adreste kullanabileceksiniz. Ön ödemeli sistem ile güven içinde kartlarınızı satın alacak ve sonrasında ise güven içinde kullanıyor olacaksınız.

Neden Paykasa ve Astropay almalıyım?

Aslında genel anlamda belirttiğimiz gibi, kendinizi güven altına almak daha doğrusu kredi kartınızıgüven altına almak için Astropayya da Paykasa kart satın alabilirsiniz. Sizlere verilecek olan 16 haneli dijital kod ile bugün dünyanın birçok online alışveriş sitelerinde harcama imkanı bulacak ve sadece birkaç dakika içinde alışverişinizi tamamlamış olacaksınız. Sizlerde hemen hemen tüm sitelerde geçerli olan bu ön ödemeli kart sistemlerinden birine ya da birkaçına sahip olarak istediğiniz an kendinizi güvene alacak bir alışverişin içinde bulabilirsiniz.

En çok tercih edilen ödeme yöntemi

Dünyada uzun zamandır kullanılan ve ülkemizde de gittikçe kullanımı artan Paykasa kart ve Astropay kartları ile ister yerli, ister yabancı sitelerde kullanım yapabilirsiniz. Yapmanız gerekenler çok basit. Sizlere verilen 16 haneli kodunuzu ödeme yöntemi olarak sizlere sunulan sitelerde giriş yapacak ve ödemenizi tamamlamış olacaksınız. Arzu ettiğiniz zaman yeniden bakiye satın alarak alıverişlerinize devam edebilirsiniz.

Paykasave Astropay bakiyeleri Nakite çevirin

Arzu ederseniz kullanmadığınız Paykasa ve Astropay bakiyelerinizi de bozdurabilirsiniz. Yine yasal Paykasa bayilerinden ya da yasal Astropay bayilerinden istediğiniz bakiye yüklü kartlarınızı bozdurarak nakit olarak ödemenizi tekrar geri alabilirsiniz. Bu denli kolay ve bu denli avantajları olan ön ödemeli sistemleri kullanmak dururken, sizlerde bilmediğiniz sitelere kredi kartınızı ve kişisel bilgilerinizi vererek kendinizi uçuruma atmayın. Hem aklınız rahat olsun, hem de günün her saati istediğiniz Paykasa bakiye kartlarına ya da Astropay bakiye kartlarına sahip olarak alışverişlerinizi yapabilme lüksüne kavuşun.

Ön ödemeli olan Sanal Kartlar’ı http://sanalkartlar.com/ web sitesinden güvenli şekilde alabilirsiniz.

İlandır.