Ev dekorasyonu artık her insanın ilgilendiği bir konu olmuş durumda. Herkes evini kendi zevkine göre dekore etmeye çalışıyor. Kendi zevklerini evinin dekoruna yansıtıyor. Bunu yaparken duvar, boya, mobilya her ne kadar değişkenlik gösterse de evinize en büyük havayı tabanlarınız katıyor. Bu nedenle özellikle parke kullanımı çok fazla artmış durumdadır. Bunun nedeni de parke modellerinin birbirinden güzel ve kullanışlı modeller olarak tasarlanması. Türkiye deki şirketlere baktığımızda bu taleplere karşı daha kaliteli hizmet verdiklerini görmemiz mümkün. YILPAR parke 30 yıllık deneyimiyle verdiği hizmeti her geçen gün daha ileri taşıyarak müşterilerine en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.

YILPAR Parke ile değişimi yaşayın

Firmamız parke konusunda 30 yılı aşkın bir süredir hizmet vermektedir. Bu tecrübesini kalite anlayışıyla sürekli geliştirerek hizmet vermeye devam etmektedir. Birbirinden kaliteli parke modelleri ile sizlerin zevkine hitap ediyor. Sizler parke konusunda kararsızlık yaşamanız durumunda firmamızı aradıktan sonra kaliteli ürünleri ve uzman kadrosuyla alacağınız hizmetin ve evinizin yeni görüntüsünün tadını çıkaracaksınız.

Parke bizim evimize uygun olur mu?

Parkenin kullanım alanları her ne kadar geniş olursa olsun kullanacağınız yerin bir takım özellikleri olması gerekir. Evinizde salonunuzda ve iş yerinizde rahatlıkla uygulanabilir. Ancak aşırı düzensiz alanlarda kullanılması daha zor olmaktadır. Parke fiyatları ise evinizin tabanının tamamını yaptırmanız durumunda seçeceğiniz ürüne göre değişiklik göstermektedir.  Ancak her keseye uygun kaliteli parke ürünlerinin firmamızda var olduğunu unutmayınız. Seçeceğiniz ürünü firmamız Uzman kadrosuyla güvenli bir şekilde uygulamaktadır dayanıklı ve kaliteli ürünleri güvenle kullanarak evinizin yeni görüntünsün tadını çıkarabilirsiniz. Firmamızın bütün ürünleri dayanıklı ve kaliteli olmasının yanında sağlığa zararlı hiçbir madde barındırmamakladır. Güvenle kullanabilir ve dilediğiniz gibi temizleyebilirsiniz.

YILPAR FİRMASI

YILPAR ailesi, üretimini yaptıkları ahşapları 30 yıllık tecrübeleriyle sizlerin hizmetine sunmaktadır. Bu firma Sakarya Akyazı’da 15.000 m2’lik bir alan üzerinde 30 yıldır parke ve masif parke imalatını sürdürüyor.

YILPAR yaklaşık yarım yüzyıldır size masif ve uzun boy parke üretiminde Avrupa Standartlarında kaliteli hizmet sunuyor. Firmada size Kayın, Kestane ve Meşe masif parkelerinin yanında 15 yıldır aynı ağar türlerinden uzun boy parke hizmeti de sunuluyor.

2012 yılsonu itibariyle YILPAR yapmış olduğu yeni teknoloji ve makine yatırımları sonucunda ADAPAR markasıyla parke modelleri olarak yağlı ahşap parkeyi de hizmetinize sunmuştur. YILPAR olarak siz müşterilerimize dürüst, inançlı ve yenilikçi bir kadro ile hizmet vermeye özen gösteriyoruz. YILPAR’ ın misyonu ise rekabetçi, kalıcı ve devamlılık arz eden bir ivme ile büyümek ve doğal yaşama ve sizlere katkı ve değer sağlamaktır.

Firma Türkiye genelinde Avrupa Birliği normlarına uygundur ve parke fiyatları da siz müşterilerimize yardım etmek amaçlı olarak belirlenmektedir. YILPAR TS73 EN belgesine sahip ilk ve tek firmadır. Bunun yanı sıra teknolojisinin son ürünü Muhlhbock kurutma fırınlarına sahiptir. Bu özelliğiyle de gurur duymaktadır. YILPAR bir kere yere döşendiğinde size ömür boyu güzellik, zarafet ve hizmet sağlar. YILPAR firması olarak siz müşterilerimize kaliteli hizmet sunmak amacımızdır.

YILPAR kaliteli hizmet sunma gayesiyle ürünlerini daima ileri teknolojiyle, kaliteli malzemeyle ve yoğun emekle vermektedir. Bununla birlikte müşterilerimize hep güler yüz göstermek bizim asli görevimizdir.

YILPAR ürünlerini hazırlarken sizlerin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurur. İlk sıraya koyar. YILPAR için asıl amaç ise müşteri memnuniyeti ve iyiliğidir. YILPAR firması bilir ki asıl zenginlik sizlerin mutlu olmasıdır. Bunun içinde sizlere en iyi hizmeti sunmayı amaçlar.

Adres: Vakıf Mahallesi Akyazı / SAKARYA
Telefon: 0 264 468 72 23 - 0 264 468 72 19
Faks: 0 264 468 72 23
Web www.yilparparke.com
E-Posta: info@yilparparke.com
Satış E-Posta: satis@yilparparke.com

Facebook Sayfamız
https://www.facebook.com/yilparparke

İlandır.