BİM 9- 12 EKİM Aktüel İndirimli Ürünler Kataloğu | BİM Aktüel Ürünler bu hafta NELER var?.... Her hafta olduğu gibi BİM indirimli ürünleri bu hafta da vatandaşlar için raflarda yerini alacak. BİM 9 Ekim'den itibaren aktüel indirimli ürünleri vatandaşın beğenisine sunacak. Peki BİM Aktüel Ürünler Bu Hafta Ne var? BİM sizler için 9 Ekim aktüel indirimli ürünler kataloğunu yayınlandı. BİM aktüel ürünlerde bu hafta dikkat çekenler makyaj malzemeleri oldu. Bim ürünleri cazip fiyatları ile BİM kataloğunda yerini aldı. BİM bu hafta indirimli ve aktüel ürünlerini vatandaşın beğenisine sunacak. İşte Bim ürünleri, Bim katalog, Bim aktüel ürünler bu hafta,BİM 9 - 1 2 EKİM Aktüel İndirimli Ürünler Kataloğu ve BİM Aktüel Ürünler Bu Hafta Ne var

BİM 9 EKİM İNDİRİMLİ AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU -  TIKLA

BİM indirimli ürünleri ile yine vatandaşın cebine hitap etti. Cazip fiyatları ile beğeni kazanan marketlerden biri olan BİM 9 ekim günü de indirimli aktüel ürünleri ile müşterisini sevindirecek. BİM indirim atüel ürünler kataloğu yayınlandı. BİM indirimli ürünlerinde bu hafta dikkat çeken makyaj malzemeleri ve indirimli detarjan oldu. Biz de sizler için indirimli aktüel ürünler kataloğunu yayınladık. 

BİM 9 Ekim aktüel ürünler kataloğunda 180 derece dönebilir, ayna üzeri dokunmatik açma kapama özelliğine sahip Led Işıklı Makyaj Aynası 34.90 TL’ye, Makyaj Fırça Seti 4’lü Naturalove 29.90 TL’ye, Ruj + Selfie Yüzüğü Color Show Maybelline 19.90 TL’ye,  Volume Flash X10 Maskara Rimmel London 15.90 TL’ye, Kadın Parfümü Volupte 100 ml 15.90 TL’ye, farklı renklerde göz kalemi Tokalon 8.95 TL’ye, Sıvı sabun Savon De Royal 500 ml 5.95 TL’ye, Fondöten Süngeri Naturalove 5.95 TL’ye satışa çıkarılıyor.