İstanbullu Gelin 61. bölüm izle, İstanbullu Gelin 61. bölüm full tek parça canlı izle, İstanbullu Gelin son bölüm izle Star TV... Başrollerinde Aslı Enver ve Özcan Deniz'in yer aldığı sevilen dizi İstanbullu Gelin, 9 Kasım akşamı 61. yeni bölümü ile ekranlara geliyor. İstanbullu Gelin'de bu hafta Esma'nın evliliğinin telaşı sürüyor! Garip ile evlilik arefesinde olan Esma, ailesini bir arada tutmayı başarıyor. Yeni bölüm fragmanlarında mutlu bir aile tablosu çizen Boranlar olmasına rağmen Dilara ve Adem cephesinde işler pek de Dilara'nın istediği gibi gitmiyor. Dilara'nın hamile olduğunu öğrenen Adem, Dilara'dan habersiz adımlar atmaya devam ediyor. İstanbullu Gelin'in yeni bölümünü iple çeken diziseverler, bir an önce yeni bölümün yayınlanmasını bekliyorlar! İstanbullu Gelin 61. bölüm izle, İstanbullu Gelin 62. bölüm fragmanı, İstanbullu Gelin Puhu Tv izle, İstanbullu Gelin tek parça Star TV gibi araştırılanlara dair detaylar sizler için haberimizde yer alıyor.

İSTANBULLU GELİN 61. BÖLÜM İZLE (İSTANBULLU GELİN 61. SON BÖLÜM FULL TEK PARÇA İZLE)

İSTANBULLU GELİN 61. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ 

İSTANBULLU GELİN SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Senem'in Güneş'i eskiden tanıdığı ortaya çıkıyor. Senem, Güneş'in çok değiştiğini ve adını da değiştirdiğini öğreniyor. Güneş işi olduğunu söyleyerek Senem'in numarasını alıyor.

Tüm Boranları akşam yemeği masasında toplayan Esma bir açıklama yapacağını söylüyor. Masada bir tek Osman eksik. Esma'nın telaşlı hali kimsenin gözünden kaçmıyor. Herkes merakla ne söyleyeceğini bekliyor. Ve Osman geliyor, Esma sözü alıyor. Esma geriye ne kadar ömrü kaldığını bilmediğini ve kalan hayatı için bir adım atmaya karar verdiğini söylüyor. Anlayış beklediğini söyleyerek Garip ile evlilik isteğinden bahsediyor. Bu karar şok etkisine neden oluyor. Hatta oğullarını geriyor. Ancak Süreyya çok mutlu oluyor. Faruk konunun kapandığını söyleyerek bunu kabul etmediğini belirtiyor. Kardeşleri de onunla aynı fikirde. Ancak Esma onlardan izin istemediğini söylüyor.

İSTANBULLU GELİN 62. BÖLÜM FRAGMANINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

SÜREYYA ESMA'DAN YANA

Süreyya kendini tutamıyor ve bu haberin muhteşem olduğunu söylüyor. Faruk ilişkilerine saygı duyduklarını söylüyor. İpek de Süreyya'ya destek oluyor. Fikret yaş konusuna takılınca Süreyya hayal kurmanın yaşla ne ilgisi olduğunu söylüyor. Ayrıca Esma'nın yıllarca çocukları için çabaladığını ilk defa kendi için bir adım attığını belirtiyor. Esma olayı içinizde konuşun diyerek masadan kalkıyor.

ADEM, DİLARA'NIN HAMİLE OLDUĞUNU ÖĞRENİYOR

Nazif, Dilara'yı AVM'de görüyor. Dilara hamile olduğunu söyleyerek XRay cihazından geçmiyor ve bir bebek mağazasına giriyor. Nazif, Dilara'nın hamile olduğunu Gülistan'a anlatırken Adem de bu sözleri duyuyor. Kendin dışarı zor atıyor. Çimlere uzanan Adem çocukluğunu düşünüyor.