Barcelona ile Real Madrid'i karşıya getiren maçta, dünya futbolunun en büyük yıldızları sahne alıyor. Messi-Ronaldo rekabetinin yanı sıra, sporseverler, Bale ile Neymar'ı da ilk kez bir El Clasico'da izleme şansı yakalıyor.

BARCELONA 1-0 REAL MADRİD
KARŞILAŞMADAN DAKİKALAR (CANLI)

45' Maçın ilk yarısı 1-0 sonuçlanıyor

45' Sarı Kart (Real Madrid) Real Madrid takımında Gareth Bale, sarı kart görüyor.

42' Engellenen Şut (Barcelona) Bu dakikada Barcelona takımı gole yaklaşıyor ancak ceza sahasının dışından kaleyi sağ çaprazdan gören bir noktadan çekilen şut defansın müdahalesiyle engelleniyor.Şutu çeken isim Lionel Messi

42' Serbest Vuruş (Barcelona) Barcelona takımında, ceza sahasının hemen dışında kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Lionel Messi.

41' Faul (Real Madrid) Lionel Messi, Marcelo tarafından faulle durdurulduğu için Barcelona ceza sahası yan çizgisine yakın bir noktada serbest vuruş kullanacak.

38' Ofsayt (Real Madrid) Hakem sol kanatta rakip yarı alanın ilk metrelerinde taç çizgisine yakın bir noktada bulunan Cristiano Ronaldo için ofsayt bayrağını kaldırıyor.

37' Ofsayt (Barcelona) Rakip yarı alanın ortalarında Neymar topla buluşuyor, ancak hakem ofsayt gerekçesi ile oyunu durduruyor.

36' Serbest Vuruş (Barcelona) Barcelona, Victor Valdes ile serbest vuruş kullanacak.

36' Elle Oynama (Real Madrid) Gareth Bale topa eliyle müdahale ediyor.

36' Serbest Vuruş (Barcelona) Barcelona, Victor Valdes ile serbest vuruş kullanacak.

36' İsabetsiz Orta (Real Madrid) Angel Di Maria ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.

35' Sarı Kart (Barcelona) Barcelona takımında Adriano Correia, sarı kart görüyor.

34' Faul (Barcelona) Orta saha çizgisinin taç çizgisine yakın bölgesinde Cesc Fabregas, Marcelo tarafından faulle durduruluyor.

33' Serbest Vuruş (Real Madrid) Real Madrid takımında, orta saha çizgisinin taç çizgisine yakın bölgesinde kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Marcelo.

33' Faul (Barcelona) Lionel Messi ile Marcelo arasındaki mücadele hakem tarafından faul nedeniyle durduruluyor. Faulü yapan oyuncu Lionel Messi. Taç çizgisine yakın bir bölgede Real Madrid takımı oyuna başlayacak.

29' İsabetsiz Orta (Real Madrid) Real Madrid takımından Marcelo sol çapraz bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.

28' İsabetsiz Orta (Real Madrid) Sağ kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Sami Khedira ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.

28' İsabetsiz Orta (Real Madrid) Real Madrid takımından Angel Di Maria Rakip yarı alanın ortalarından ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.

28' Serbest Vuruş (Real Madrid) Real Madrid, Angel Di Maria ile yarı alanının ortalarında taç çizgisine yakın bir noktada serbest vuruş kullanacak.

27' Faul (Barcelona) Sami Khedira, Andres Iniesta tarafından faulle durduruluyor. Real Madrid, yarı alanının ortalarında taç çizgisine yakın bir noktada serbest vuruş kullanacak.

26' İsabetsiz Şut (Real Madrid) Bu dakikada Real Madrid takımı gole yaklaşıyor ancak ceza sahasının dışından kaleyi cepheden gören bir noktadan çekilen şut çerçeveyi bulmuyor.Şutu çeken isim Gareth Bale

22' Serbest Vuruş (Real Madrid) Orta saha çizgisinin taç çizgisine yakın bölgesinde kazanılan serbest vuruşu Real Madrid adına Angel Di Maria kullanacak.

21' Faul (Barcelona) Neymar ile Daniel Carvajal arasındaki mücadele hakem tarafından faul nedeniyle durduruluyor. Faulü yapan oyuncu Neymar. Taç çizgisine yakın bir bölgede Real Madrid takımı oyuna başlayacak.

21' İsabetsiz Şut (Barcelona) Bu dakikada Barcelona takımı gole yaklaşıyor ancak ceza sahası içi sağ çaprazından çekilen şut direğin az farkla uzağından auta gidiyor. Şutu çeken isim Lionel Messi

20' Serbest Vuruş (Barcelona) Barcelona takımında, yarı alanın ortalarında kaleye uzak sayılabilecek bir mesafede kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Sergio Busquets.

20' Faul (Real Madrid) Real Madrid takımında Sami Khedira faul yapıyor. Real Madrid yarı alanının ortalarında kaleye uzak mesafede faul yapılan oyuncu Sergio Busquets.

20' İsabetsiz Orta (Real Madrid) Real Madrid takımından Marcelo sol çapraz bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.

19' Asist (Barcelona) Golün asistini yapan isim Andres Iniesta.

19' Gol (Barcelona) GOOOLL!! Neymar Barcelona takımını öne geçiren golü atıyor.

15' İsabetsiz Şut (Real Madrid) Gareth Bale rakip ceza sahasına girmeden şansını deniyor ancak top dışarı çıkıyor.

15' Tehlikeli Hareket (Barcelona) Orta saha çizgisinin taç çizgisine yakın bölgesinde Adriano Correia tarafından yapılan hareketi hakem tehlikeli hareket olarak değerlendiriyor.

14' Serbest Vuruş (Barcelona) Barcelona takımında, orta saha çizgisine yakın bir noktada kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Xavi.

14' Sarı Kart (Real Madrid) Real Madrid takımında Sergio Ramos hakem Alberto Mallenco tarafından sarı kart ile cezalandırılıyor.

14' Faul (Real Madrid)

Real Madrid takımında Sergio Ramos faul yapıyor.

11' Engellenen Şut (Barcelona) Bu dakikada Barcelona takımı gole yaklaşıyor ancak ceza sahasının dışından kaleyi cepheden gören bir noktadan çekilen şut defansın araya girmesi ile engelleniyor. Şutu çeken isim Lionel Messi

9' Serbest Vuruş (Barcelona) Barcelona takımının kazandığı serbest vuruş için topun başına Victor Valdes geçiyor.

8' Faul (Real Madrid)

Real Madrid takımında Sergio Ramos faul yapıyor. Ceza sahası içerisinde faul yapılan oyuncu Sergio Busquets.

8' Serbest Vuruş (Real Madrid) Yarı alanının ortalarında taç çizgisine yakın bir noktada kazanılan serbest vuruşu Real Madrid adına Angel Di Maria kullanacak.

7' Sarı Kart (Barcelona) Barcelona takımında Sergio Busquets, sarı kart görüyor.

7' Faul (Barcelona) Barcelona takımında Sergio Busquets faul yapıyor.

7' Serbest Vuruş (Real Madrid) Orta saha çizgisine yakın bir noktada kazanılan serbest vuruşu Real Madrid adına Raphael Varane kullanacak.

6' Faul (Barcelona) Barcelona takımında Adriano Correia faul yapıyor. Orta saha çizgisine yakın bir noktada faul yapılan oyuncu Cristiano Ronaldo.

5' İsabetsiz Orta (Real Madrid) Real Madrid takımından Angel Di Maria sağ kanatta rakip ceza sahasının hemen dışında kaleyi çaprazdan gören bir noktadan ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.

4' İsabetsiz Şut (Barcelona) Bu dakikada Barcelona takımı gole yaklaşıyor ancak ceza sahasının dışından kaleyi sağ çaprazdan gören bir noktadan çekilen şut çerçeveyi bulmuyor.Şutu çeken isim Cesc Fabregas

4' İsabetsiz Orta (Barcelona) Barcelona takımından Adriano Correia sol kanatta ceza sahası yan çizgisinden ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.

2' Serbest Vuruş (Real Madrid) Taç çizgisine yakın bir noktadan kazanılan serbest vuruşu Real Madrid adına Pepe kullanacak.

2' Faul (Barcelona)

Neymar ile Marcelo arasındaki mücadele hakem tarafından faul nedeniyle durduruluyor. Faulü yapan oyuncu Neymar. Taç çizgisine yakın bir bölgede Real Madrid takımı oyuna başlayacak.

- Hakem, maçın ilk düdüğünü çalıyor ve maç başlıyor.

İKİ TAKIMIN İLK  11'İ
Barcelona: Valdes, Alves, Pique, Mascherano, Adriano, Busquets, Xavi, Iniesta, Messi, Cesc, Neymar.

Real Madrid: Diego Lopez, Carvajal, Varane, Pepe, Marcelo, Sergio Ramos, Modric, Khedira, Di Maria, Bale, Ronaldo