Seçkin markalara ait ürünleri özenle seçerek, en iyi kombinlerle beğeninize sunan ÂLÂ Tesettür, her geçen gün artırdığı e-ticaret hacmiyle online muhafazakar giyim sektöründe konumunu güçlendiriyor.

Müşteri Odaklı Yaklaşımı İle ÂLÂ Tesettür

Seçkin markaların ve gözde tasarımcıların özel koleksiyonlarını sunan Alatesettur.com, kalite kontrolü yapılan orijinal ürünleriyle kısa zamanda muhafazakar giyim sektöründe önemli bir yer edinmiştir. Ayakkabıdan çantaya, örtü-şaldan kozmetiğe uzanan geniş yelpazedeki ürün çeşitliliğini güvenli bir ortamda, size özel avantajlarla sunmaktadır.

“Koşulsuz müşteri memnuniyeti” prensibi ile çalışan ÂLÂ Tesettür, alışveriş keyfini ve konforunu müşterilerine yaşatabilmek amacıyla siparişlerin 24 saat içinde kargoya teslim edilmesini ve ürünlerin ücretsiz iadesini sağlar. Diğer alışveriş sitelerinde olduğu gibi üyelikle zaman kaybettirmeden, hızlı ve güvenli alışveriş imkanı sunar.

ÂLÂ Tesettür Yurt Dışında da Fark Oluşturuyor

ÂLÂ Tesettür Kurucu Ortaklarından Sinan Bilen; dünya çapında da tüm Müslüman kadınlara ulaşmayı amaçladıklarını; bu doğrultuda, ödeme seçenekleri, teslimat ve kargo avantajları gibi pek çok alanda yenilikler getirdiklerini, 2 yıldan bu yana yurt dışına firmanın hizmet kalitesini en iyi şekilde taşıdıklarını belirtmiştir. Normal koşullarda 10 gün olan yurt dışı teslimat süresi, ÂLÂ Tesettür’ün özel anlaşmaları ile sadece 3 güne; yüksek kargo ücretleri de özel kampanyalar çerçevesinde yalnızca 9.90 Euro’ya düşürülmüştür. Bunun yanı sıra, ÂLÂ Tesettür müşterileri, yurt dışında tüm kredi kartlarını ve PayPal hizmetini kullanarak güvenli şekilde alışverişlerini gerçekleştirebilmektedirler.

ÂLÂ Tesettür’ün Başarı Serüveni Devam Ediyor

Yüksek hizmet kalitesi ile sektöre emin adımlarla giren ÂLÂ Tesettür Bursa merkezlidir. Sinan Bilen, ÂLÂ Tesettür’ün Türkiye’de ve yurt dışında mağaza zinciri olmadan sadece elektronik ticaret ile bütün Müslüman kadınlara ulaşmayı amaçladığını ve bu alanda başarı grafiğini hızla yükselttiğini kaydetmiştir. Bilen; başta Almanya, Fransa, Belçika Hollanda, Avusturya gibi Avrupa ülkeleri olmak üzere, Orta Doğu ve Kuzey Afrika ülkeleri ile birlikte toplam 55 ülkeye yönelik ihracat yaptıklarını ifade etmiştir.

ÂLÂ Tesettür, internet sitesi Alatesettur.com üzerinden müşterilerine canlı destek hizmetiyle, uygun ödeme ve teslimat avantajlarıyla güvenli ve keyifli alışveriş imkanını sunmaya devam etmektedir.

İlandır.