Araba kiralarken dikkat edilmesi gereken o kadar çok husus var ki, bunlardan en önemlisi aracı kiralayacağınız rent a car firması. Google’a sorsanız sayfalarca rent a car firması buluyor fakat;

- Hangisi güvenilir firma ?
- angisinin fiyatı en uygun ?
- Hangisinin kiralama koşulları daha esnek ?
- Hangisinden sorunsuz araç kiralayabilirsiniz ?
- Sınırsız Kilometre mi?
- Dizel mi Benzin mi?
- Sedan, Minivan, Hatchback, Lüks ?

2013 yılında bilgisayar mühendisi Uğur Çoban tarafından kurulan www.vivi.com.tr, güvenilir rent a car firmalarını en iyi fiyat garantisi ile bir araya toplamış.

Kullanımı ise çok basit, web sitesinde tarih ve lokasyon seçtikten sonra karşınıza çıkan güncel araç ve fiyatlar üzerinden rent a car firmaları arasında karşılaştırma yapın, size en uygun aracı vivi garantisi ile kiralayın.

Atatürk ve Sabiha Gökçen havalimanı rent a car firmaları başta olmak üzere çok yoğun çalıştıklarını belirten Uğur Çoban,  bunu takip eden diğer havalimanının İzmir Havalimanı araba kiralama firmalarının olduğunu belirtiyor.

Vivi üzerinden Türkiye’nin her yerinden araç kiralama hizmeti almak mümkün. Karşılaştırın, tasarruf edin. Online rezervasyon yaparak indirimlerden faydalanabilirsiniz.

Ayrıca Antalya havalimanı kiralık araba hizmetinin yoğun olduğunu, en çok kiralık arabanın antalya’da olmasına rağmen sezonda hiç araba kalmadığını bildiriyorlar. Mutlaka erken rezervasyon yapmanızı tavsiye ediyorlar.

Vivi ile Araç Kirala

Site site gezmek, telefon ile arayıp bilgi almaya gerek yok.

Araç mı lazım ? Kiralama koşulları, teslimat noktaları, araç fiyatları ve müsaitliklerini tek tık ile ulaşabileceğiniz vivi’yi incelemenizi öneririz.

Online oto kiralama hizmetlerini sizlere sağlayan Vivi araç kiralama ile sizlere en iyi rent a car şirketleri ile çalışabilir, yolunuza hız kesmeden devam edebilirsiniz.

Detaylı Bilgi için: http://vivi.com.tr

İlandır.