Dünya üzerinde kabin denildiği zaman akıllara gelen ilk marka Karmod olmuştur. Dünya üzerinde 70’ten fazla ülkede Karmod markası kullanılmaktadır. Dünya ülkelerinde neden bu kadar tercih görme sebeplerinden bir tanesi,  modern bant sistemine uygun ham medde kullanılarak üretimi yapılmaktadır.

Uygulanmış olduğu özel boyama ve fırınlama sistemi sayesinde hiç bir koku yapmaksızın özelliği rahatsızlık vermez. Kalite ve kontrol sistemi barındırmış olduğundan ürünler güvenli ve memnuniyet arz etmektedir. Parlak yüzeyde ve izolasyonu uzun ömür kullanım politikası ile üretilmiştir.

150x150 cm ebatlarındaki demonte özelliği ile 80 metrekare alana yayılmış olan kapalı mekanlar için bir çok ölçü ve modelde üretimi gerçekleştirilmektedir. Demonte olarak ön üretimi gerçekleştirilirken, uluslararası taşıma koşullarına uygun derecede, gideceği yer neresi olursa olsun nakliyesi yapılarak Karmod uzman ekip personeli ile kurulumu gerçekleştirilmektedir.

Üretimi yapılan kabinlerde ilk sırada güvenlik kabini olmak üzere, market kabini, güvenlik kabini, satış ofisi kabini, şantiye binası kabini, büfe kabini, ekmek satış kabini, kuaför kabini, bilet ve kart satış kabini, polis merkezi kabini, okul kantin kabini ve wc duş kabini gibi yaşantınızın her alanı için gerekli olan kabinleri ile sizlere güvenli kapalı mekanlar sunuyor.

Modüler olarak üretimi yapılarak sizlere temperli security cam, maksimum genişlik, yüksek yoğunlukta B2 alev ilerletmeyen poliüretan sandviç panel, kalite garantisi ve satış sonrası destek, silinebilir ve yıkanabilir özellikli iç ve dış yüzey, galvanizli profil şase, fırınlanarak sertleştirilmiş CTP, Anahat bağlantı buvatı gibi avantaj sağlayan noktaları bulunmaktadır. Ayrıca standart olarak üretilmiş konteyner modellerinin yanında, demonte ve birleşimli planda birden fazla katlı yapılarında üretimi yapılmaktadır.

Demonte olarak üretilmiş kabinler deniz, kara, demiryolu ve hava yolu ile uluslararası taşımacılık standartlarına uygun olarak dünyanın her noktasına ekonomik şekilde nakliye edilme avantajına sahiptir. Birleşimli, demonte gibi tüm montaj  işlemleri profesyonel ekiplerimiz tarafından yapılarak, kullanıma hazır halde sizlere teslim etmektedir. Kabin seçiminde size doğru ve güvenli olan  Karmod markasını seçin.

İlandır.