Online otobüs ve uçak bileti satış platformu NeredenNereye.com, online ödeme sistemi PayPal ile işbirliğine gitti. Kampanyaya göre Türkiye genelinde 120'den fazla otobüs firmasının biletlerini satan NeredenNereye.com üzerinden alınan biletlerde ödeme sistemi olarak PayPal seçildiğinde alt limit olmaksızın toplam tutar üzerinden 10 TL indirim yapılacak.

Neredennereye.com genel müdürü Erol Demirtaş '1999 yılından beri seyahat sektörünün içerisinde bulunmaktayız. 16 yıldır öncelikli hedefimiz daima kullanıcılarımıza fayda sağlamak ve hizmet kalitemizi arttırmak oldu. PayPal ile gerçekleştirdiğimiz bu kampanya ile kullanıcılarımızın seyahatlerini kolaylaştırmayı hedefliyoruz.' şeklinde konuştu.

Anlaşmalı otobüs firmalarinda geçerli olan kampanyaya katılım için hiçbir şart gerekmezken, herhangi bir alt limit de bulunmuyor. Her kullanıcının bir kez katılma hakkının bulunduğu kampanyanın son katılım tarihi 30 Nisan 2016.

NeredenNereye.com Hakkında 1999 yılında kurulan NeredenNereye.com, Türkiye genelinde otobüs bileti ve uçak bileti satışı gerçekleştirmektedir. Daha fazla bilgi almak için www.NeredenNereye.com'u ziyaret ediniz.

İlandır.