Diriliş fragman izle, Diriliş 122. bölüm fragman, Diriliş Ertuğrul 122. bölüm fragman izle, Diriliş 122. bölüm fragman izle YouTube gibi detaylar bu haberde. TRT ekranlarında yayınlanan ve yayına girdiği günden itibaren Türkiye'nin dışında dünyada da çeşitli ülkelerde de takip edilen Diriliş Ertuğrul, 121. bölümünün ardından sezon finali ile ekranlara bir süre veda ediyor. 121. bölümün ardından dizinin hayranları, ''Diriliş yeni bölümde neler olacak, Diriliş 122. bölüm fragman, Diriliş fragman izle, Diriliş fragman yayınlandı mı, Diriliş yeni bölüm fragmanı izle YouTube, Diriliş Ertuğrul fragman izle, Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragman izle, Diriliş Ertuğrul fragman izle YouTube'' gibi detayları Google'dan araştırıyor. İşte Diriliş Ertuğrul 122. bölüm fragmanı ile ilgili aradıklarınız.

DİRİLİŞ SON BÖLÜM VE FRAGMAN İÇİN TIKLAYIN

Diriliş Ertuğrul son bölümde neler oldu?

Ertuğrul Bey, Ögeday Han’a tabi olmayı kabul etmiş ve Ögeday, beklenmedik bir şekilde Ertuğrul’dan Selçuklu’nun sultanı olmasını istemişti. Almıla ise Hayme’nin gözünde iyice yer edinmiş ve artık obaya yerleşmişti. Moğol karargâhında ise Ögeday Han’ın beklenmedik bir şekilde ölümü herkesi sarsmıştı.

Ertuğrul, bunun üzerine gelen tehlikeyi sezmiş ve karargâhtan kaçmıştı. Böylece Ertuğrul ve onun peşine düşen Noyan arasında amansız bir kovalamaca başlamıştı. Günalp ise Moğol casuslarını yakalamış ve konuşturmayı başarmıştı

Turgut ve Bamsı, Almıla’nın aslında Noyan’ın kardeşi Alangoya olduğunu öğrenmiş ve bunu Ertuğrul’a söylemişlerdi. Bunun üzerine hep birlikte dörtnala Kayı Obası’na doğru yola koyulmuşlardı…

Ertuğrul ve alplar, Noyan’dan yakasını kurtarıp sağ salim Kayı Obası’na gelebilecekler mi? Osman’ı öldürmek için harekete geçen Almıla, Osman’a zarar vermeden Ertuğrul ve alplar onun cezasını kesmeyi başarabilecekler mi? Ögeday’ın ölümünden sonra Noyan nasıl bir hamle yapacak?