Bizim Hikaye 37 bölüm full izle, Bizim Hikaye son bölüm izle, Bizim Hikaye yeni bölüm izle, Bizim Hikaye 38 bölüm fragman izle ve Bizim Hikaye yeni sezonda neler olacak? tarzında merak ettiklerinize buradan ulaşabilirsiniz. FOX TV ekranlarında yayınlandığı günden itibaren geniş bir hayran kitlesi tarafından takip edilen Bizim Hikaye 37. bölümünün ardından sezon finali yaptı. Sezon final bölümünü kaçıran kullanıcılar, ''Bizim Hikaye son bölüm izle, Bizim Hikaye yeni bölüm izle, Bizim Hikaye 37. bölüm izle, Bizim Hikaye 37 bölüm full izle YouTube'' gibi detayları araştırırken; Bizim Hikaye 37. bölümünü izleyenler ise ''Bizim Hikaye yeni bölümde neler olacak, Bizim Hikaye 38 bölüm fragman izle, Bizim Hikaye fragman izle'' gibi detayları araştırıyor. İşte Bizim Hikaye 37 bölümü ve fragmanı ile ilgili aradıklarınız. 

BİZİM HİKAYE YENİ BÖLÜMÜ İÇİN TIKLAYIN

Bizim Hikaye sezon finali yapıyor

FOX TV'de her perşembe saat 20:00'de yayınlanan Bizim Hikaye, 37. bölümünün ardından sezon finali yaptı. 

Bizim Hikaye yeni bölümde neler oluyor? 

Filiz, üzerine atılan suçla nasıl mücadele edeceğini düşünürken; Cemil de Filiz'in durumundan istifade ederek ondan intikam almak istese de; annesinin baskısıyla durum tam tersine dönmek üzeredir... Fikri, ise Melek’in evden uzaklaşmak istediğini anlayarak; onu mutlu etmek için elinden geleni yapar. Melek‘le birlikte çok eğlenseler de sonunda, Melek durumuyla yüzleşip şoke eden bir hamlede bulunur. Fikri, Melek’in her koşulda yanında olmak ister ve ona farklı bir teklifte bulunur. Şeyma ise mahalleden taşınmak üzereyken geride bıraktıklarından dolay bir hayli üzgündür.
 
Hapisten kurtulmanın yolunu bulan Ömer, Zeynep'i de alıp gitmek ister. Bu durum tüm aileyi ve Tülay'ı derinden etkilese de Zeynep'in bu gidişini mecburen kabullenmek zorundalar. Bir yandan da Barış, Filiz'i temize çıkarmak için babasından yardım istemektedir. Servet ise Barış'la arasındaki buzları eritiyormuş gibi görünse de bir şeylerin peşindedir... Akıllarda büyük soru, Barış, Filiz'i bu komplodan kurtarabilecek mi? sorusu bu bölümde cevap buluyor.