Açılan 15 sandık sonrası rakiplerinden büyük fark yiyen Trabzonspor eski Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu duygusal anlar yaşadı. Tam bu esnada Celil Hekimoğlu taraftarlarının tezahürat yapması sonrası İbrahim Hacıosmanoğlu gözyaşlarını tutamadı. 
Hacıosmanoğlu'nun taraftarları onu sakinleştirmeye çalıştı.

Önemli olan Trabzonspor
Seçimi kaybeden eski başkan İbrahim Hacıosmanoğlu "Hayırlı olsun. Delelegenin kararı" dedi. Seçim sonuçlarının ardından ağlarken görüntülendiği anların hatırlatılması üzerine Hacıosmanoğlu "Burada bir annemiz var o beni duygulandırdı yoksa ben duygusal bir adam değilim. Yurtdışından gelen insanlar var onların duygularını görünce ben de duygulandım" dedi.

Hacıosmanoğlu, "Trabzonspor'un gerçek sahipleri burada karar verdi ve buna saygı duymak lazım. Benim her zaman söylediğim bir şey var genel kurulun seçtiği başkanı herkes rahat bıraksın ve rahat çalışsın. Seçilen başkana saygı duyalım ve rahat çalıştıralım. Önemli olan Trabzonspor'un başarısıdır. Takımın başarısı olursa, çalınan şampiyonluklar sayılmazsa 32 yıldır şampiyon olamayan takımı kim şampiyon olursa onu omuzlarımda taşırım" ifadelerini kullandı.