Bir Litre Gözyaşı 4. bölüm izle, Bir Litre Gözyaşı yeni bölüm izle, Bir Litre Gözyaşı son bölüm izle, Bir Litre Gözyaşı full izle, Bir Litre Gözyaşı son bölüm full Kanal D, Bir Litre Gözyaşı 5. bölüm fragmanı gibi bu akşam yayınlanacak olan sevilen dizinin yeni bölümüne dair merak edilenler haberimizde. Cihan'ın hastalığını konu alan ve yaşantısındaki değişimleri gözler önüne seren duygu yüklü dizide bu akşam neler olacak? Bir süredir internette dönen 'Bir Litre Gözyaşı final yapıyor' söylentileri doğru çıkacak mı merakla beklenirken, özellikle sosyal medyada çok konuşulan beğeni toplayan dizinin yeni bölümü 28 Ekim akşamı ekranlara geliyor. Bir Litre Gözyaşı ile ilgili son haberler...

BİR LİTRE GÖZYAŞI 4. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

BİR LİTRE GÖZYAŞI 4. BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Anne-babasının yaşadığı sıkıntılardan habersiz olan Cihan, aşka bir adım daha yaklaşır. Ali, ona bir yüzük hediye edecektir. Bu yüzük birlikte yaşlanmaya dair Cihan’dan istediği sözün bir simgesidir. Cihan, şaşırır, sevinir ama 18 yaşına girerken yapacağı ilk şeyin ‘sözlenmek’ olacağını hiç düşünmemiştir!

Cihan, her geçen dakika gerçeğe bir adım daha yaklaşırken, Figen ve Muzo kızlarına gölgesiz, mutlu bir gün daha yaşatmak isterler. Cihan için şahane bir doğum günü partisi hazırlanır. Her şey harika giderken kimsenin beklemediği acı bir olay bütün nefesleri kesecektir.

BİR LİTRE GÖZYAŞI 3. SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Cihan'ın hastalığı gün geçtikçe artmaya devam ediyor. Cihan'ın yakalandığı beyincik dejenerasyonu, hayatını etkilemeye başlar ve hareketlerindeki dengesizlik Cihan'ın canını fazlasıyla sıkar. Annesi Figen bu hastalığı öğrenmemesi için elinden geleni yapsada, babası hastalığını bilmesi gerektiğini düşünür. 

Cihan, arkadaşlarıyla birlikte Ballıkayalar Kanyonu’na okul gezisine gider. Ali ile Cihan'ın yakınlaşmaları, Mahir'i rahatsız etse de duygularını gizlemekte kararlıdır. Cihan, Mahir'deki değişikliği fark eder. Mahir'in hırçın tavrının nedenini merak etse de bunu sorgulamaz. Kayalıklarda yapılan yürüyüş, Cihan için oldukça büyük bir tehlike haline gelir. Hastalığının etkileri belirir ve Cihan, korkunç bir olay yaşar ve uçurumdan aşağı düşer. Hastahaneye kaldırılan Cihan'ın ailesi yanındadır. Figen bu olaydan sonra hastalığını söylememe konusunda hala ısrarcı olacak mı?