Star TV'nin sevilen dizisi İstanbullu Gelin'in 60. bölüm fragmanı yayınlandı. Cuma akşamları ekranlara gelen İstanbullu Gelin, bu hafta duygusal ve bir o kadar da eğlenceli anlara sahne olmuştu. Haftaya neler olacak diye bekleyen izleyicileri bir nebze olsun rahatlatacak fragman yayınlandı. Diziseverlerin yeni sezonda 'eski neşesi ve eğlencesi yok' şeklinde eleştirdiği dizide son iki bölümdür eğlenceli sahneler yer alıyor! Uzun zamandır büyük bir buhranın içinde olan Boranların yüzü fragmanda gülüyordu! İstanbullu Gelin 60. bölüm fragmanında Esma, aile üyelerine evlenme teklifi aldığını büyük bir mutlulukla açıklıyor. Bu duruma başta şaşıran aile üyeleri, sonrasında duruma güler yüzle yaklaşıyorlar! Peki fragmanda başka neler oldu? İşte İstanbullu Gelin 60. bölüm fragmanı...

İSTANBULLU GELİN 60. BÖLÜM FRAGMANINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

İSTANBULLU GELİN 60. BÖLÜM NELER OLACAK?

İstanbullu Gelin 60. bölümde Esma, Garip ile evlenmeye karar verdiklerini çocuklarına açıklıyor. Esma'nın çocukları bu duruma sakin bir şekilde yaklaşıyorlar. Sonrasında ise Adem, Dilara'nın bebeği aldırmadığını dolaylı yoldan öğreniyor. Güneş ile arasında yakınlaşma olan Adem, bu duruma oldukça seviniyor. Ülfet ile karşılaşan Esma ise, Ülfet'le meydan okurcasına konuşuyor.

İSTANBULLU GELİN 59. BÖLÜMDE (GEÇEN HAFTA) NELER OLDU?

Garip'in yanında kalmayan Esma, kendisini konakta bulur.

Garip, Esma'yı evlilik teklifine götüren olayları öğrendikten sonra hayalinin bu şekilde olmadığını belirtir. İyice hassaslaşmış olan Esma'ya bu son darbedir. Artık Garip'in yanında da kalmayan Esma kendisini konakta bulur. Bu sırada Ülfet de boş durmayarak aileye samimiyetini ispatlayan bir oyun oynar.

Esma'dan haber alamayan herkes panik içerisindedir. Faruk'un Esma'yı bulması ve eve döndürme isteği ise Esma tarafından kabul edilmez. Yeni yaşına yalnız gireceğini düşünen Esma'ya ise Süreyya güzel bir sürpriz hazırlar. Bu sürpriz Boran kadınlarını ve erkeklerini hiç beklemedikleri maceralara sürükleyecektir.