Söz 58. bölüm izle, Söz son bölüm izle, Söz 58. son bölüm full izle... Star TV ekranlarının vazgeçilmez dizisi Söz, 3 sezonunda da ekranlarda fırtınalar estirmeye devam ediyor! Sağlam bir izleyici kitlesine sahip olan dizi, yeni sezonda Deniz Baysal, Ece Ceşmioğlu ve Sarp Akkaya gibi iddialı isimleri kadrosuna kattı. Yeni isimlerin hayreket getirdiği dizi, Pazartesi akşamları milyonları ekran başına kilitliyor. Söz 58. bölümde Yavuz, Tim'i kurtarmak için neler yapacak? Yavuz'u ne gibi tehlikeler bekliyor merak ediliyor. Söz dizisi 58. bölüm izle, Söz son bölüm full izle, Söz tek parça Star TV izle, Söz dizisi son bölüm full izle, Söz 59. bölüm fragmanı izle gibi araştırılanlar sizlerle...

SÖZ 58. BÖLÜM FULL İZLE (SÖZ SON BÖLÜM İZLE, FULL İZLE)

SÖZ 58. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

SÖZ 58. BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Türkiye’nin karşı karşıya kaldığı korkunç saldırı sonrası, vatanın dört bir yanından özel yeteneklere sahip on iki kahraman Özel Kuvvet Askeri görevlendirilir. Amaçları, ülkemize bela olmaya çalışan bu yeni ve çok tehlikeli terör örgütünün liderini bulup yok etmek ve örgütün kökünü kurutmaktır.

“Namlumuz namusumuz, vatan cennetimizdir” diyerek yola çıkan cesaret dolu on iki can; birbirlerine hem kardeş, hem vatan, hem de siper olacaktır. Bu yolda karşılarına çıkan aşklarını kalplerine, özlemlerini ise toprağa gömeceklerdir. Atalarını, analarını ve yüreklerini ısıtan kim varsa yanlarında taşıyıp savaşacaklardır.

Üsteğmen Yavuz önderliğinde zorlu koşullarda, gece gündüz demeden düşmanla çetin bir mücadeleye girip şehadet yemini ederler.

SÖZ DİZİSİ GEÇEN HAFTA NELER OLDU?

Bombalı saldırının ardından Tim, saldırıda yaralananların tedavi edildiği hastanede, güvenliği sağlamak için görevlendirilir. Bir taraftan da saldırının failleri araştırılmaktadır. Eylem, saldırıyı düzenleyen teröristlerin adım adım takibini yaptığında şok edici bir gerçekle yüzleşecektir: Bir bombalı eylemci daha vardır ve şu an şehirde bilinmeyen bir noktadadır.

Bakan yaralıları ziyaret için hastaneye gelecektir. Tim de güvenliği sağlamak için hastanede bulunurken, izini kaybettirmeyi başaran canlı bomba eylemcisinin burunlarının dibinde olduğundan haberleri yoktur. Başsavcı’ya bilgi vermek için aynı hastaneye gelen Derya canlı bomba eylemcisi ile burun buruna gelir. Derya, hem hastanedeki yaralıların hem devlet yetkililerinin hem de Tim’in hayatını kurtarmak için kendi hayatını feda etmekten çekinmeyecektir.

Yavuz ise canlı bomba eylemlerini organize eden, ülkeye kaçak giriş yaban yabancı bir istihbarat görevlisinin peşine düşer. Yavuz'un takip ettiğini anlayan istihbarat görevlisi yardım çağırır. Şimdi Yavuz'un işi daha da zordur. Ülkeden çıkmadan yakalamak için çok kısa bir zamanı vardır. 

Yavuz’un yakaladığı yabancı istihbarat görevlisinin sorgusunda örgüt ve Nisan arasındaki önemli bir silah alışverişinin bilgilerine ulaşan Tim operasyon için harekete geçer. Bu zorlu operasyon için Karabatak, Eylem ve Keşanlı gizli görev için kılık değiştirmek zorunda kalır.

Son bölümde onlarca teröristin arasından kurtulmayı başaran ve ben yalnız daha iyiyim diyen Yavuz kararından vazgeçiyor. Söz dizisine yeni katılan Genco Özak'ın canlandırdığı Kopuk lakaplı Selim Hayroviç yeni bölümde Yavuz'un yanında yer alacak.