Diriliş yeni fragman izle, Diriliş fragman yayınlandı mı soruları devam ederken Diriliş yeni fragmanı yayınlandı. Peki Diriliş 123. yeni fragmanda neler yaşanıyor?Diriliş 5. yeni sezon 2. bölüm fragmanında yine nefesler tutuldu. TRT'nin reyting rekorları kıran ve en iddialı dizisi Diriliş yeni sezonu ile bomba gibi dönüş yaptı. Diriliş 5. sezon 2. yeni bölüm fragmanında yaşanacaklar yine izleyiciyi merak içerisinde bırakıyor. Diriliş 123. yeni fragman yayınlandı. Diriliş yeni fragman izle youtube. Diriliş yeni sezonda Diriliş yeni sezonda Moğol baskıları nedeniyle obadakiler zor durum kalıyor. Ertuğrul halkını içerisinde bulunduğu durumdan kurtarmak için bir çıkış arıyordu.. Peki Diriliş yeni sezon 123. bölüm fragmanında neler yaşanıyor. Sizler için Diriliş izle, Diriliş youtube izle, Diriliş fragman youtube izle, Diriliş 123. yeni fragman izle gibi aramalarınızın sonucu haberimizde.. İşte Diriliş 5. yeni sezon 2. bölüm fragmanı izle ve Diriliş 123. yeni bölüm youtube izle

DİRİLİŞ 5. SEZON 2. BÖLÜM FRAGMAN İZLE

TRT'nin en çok izlenen dizisi Diriliş yeni sezona bomba gibi giriş yaptı. Diriliş yeni bölümünde yine nefesler tutuldu. Diriliş yeni sezonda Moğol baskıları nedeniyle obadakiler zor durum kalıyor. Ertuğrul halkını içerisinde bulunduğu durumdan kurtarmak için bir çıkış arıyordu. Peki bu gelişmelerin ardından Diriliş fragmanı yayınlandı mı? Diriliş 5. yeni sezon 2. bölüm fragmanı burada. Diriliş 123. bölüm fragmanına sitemizdeki Diriliş fragman izle linkinden ulaşabilirsiniz. 

Diriliş yeni sezonda neler yaşandı?
Diriliş yeni sezon ardından Diriliş 5. yeni sezon 2. bölüm fragmanı izle aramaları başladı. Diriliş yeni sezonda; Ertuğrul’un Söğüt’teki gücü, Moğolları rahatsız eder. Moğollar, tahakküm altına aldıkları Selçuklu vezirleri aracılığıyla Ertuğrul’un gücünü kırmak için harekete geçer. Bu zamana kadar Söğüt’te vergileri toplayan Ertuğrul iken, bundan sonra vergileri toplamakla başka bir oba vazifelendirilir. Ayrıca bu obaya Söğüt’te yurt verilir. Bu obanın beyi, kızını casusluk faaliyetleri için önden Söğüt’e gönderir ve kızın yolu Osman vasıtasıyla Ertuğrul ile kesişir. Bundan sonra Ertuğrul ile bu kız ve obası arasında büyük olaylar baş gösterir.

Diğer taraftan geçen yıllar içinde, Söğüt’ün Türkler tarafından ihya edilmesini kabullenemeyen ve Söğüt’ü Ertuğrul’un elinden almak isteyen gizli bir örgüt ortaya çıkar. Bu örgütün lideri, farklı bir kılıkta Ertuğrul Bey’in en yakınlarına kadar sızmayı başarmıştır. Adamlarını da farklı kimliklerle Söğüt’ün her tarafına yerleştirmiştir. Ertuğrul Bey’in gücünün daha fazla yükselmesini istemeyen bu örgüt, her koldan gizli faaliyetlerle Ertuğrul’a saldırmaya başlar.

Bir tarafta devletin tahakküm altında olması, bir tarafta Moğol baskıları, bir tarafta da bunları fırsat bilen gizli örgütün Söğüt’ü Türklerden almak için harekete geçmesi, Ertuğrul’u büyük bir kıskacın içine sokacaktır. Ertuğrul, tüm bu çetin şartlar altında obasını ve evlatlarını bu tehlikelerden koruyabilecek midir? Bu büyük cenderede Ertuğrul’un en büyük destekçileri kimler olacaktır? Devletin tahakküm altına girmesi ve gücünü kaybetmiş olması, Ertuğrul’u hangi gayeye yönlendirecektir? yaşandı... İşte Diriliş yeni fragmanı