Bir Zamanlar Çukurova 9. bölüm izle, Bir Zamanlar Çukurova son bölüm full izle, Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm izle... Başrollerinde Vahide Perçin, Uğur Güneş, Murat Ünalmış ve Hilal Altınbilek'in yer aldığı ATV'nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova, perşembe akşamları ekranlarda fırtınalar estirmeye devam ediyor. 8 Kasım akşamı izleyici ile buluşacak olan yeni bölüm yine büyük heyecana sahne olacakmış gibi görünüyor... Fekeli'nin Adana'ya dönüşünün anlam bulmaya başlaması ile birlikte Yılmaz ve Demir'in mücadelesi de nefesleri kesiyor! Yeni bölümde neler olacak? Bir Zamanlar Çukurova canlı izle, Bir Zamanlar Çukurova son bölüm izle, Bir Zamanlar Çukurova 9. bölüm izle gibi bu hafta yayınlanacak olan bölüme dair merak edilenler sizlerle...

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 9. BÖLÜM İZLE (BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SON BÖLÜM İZLE)

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 9. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ 

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Demir ile Yılmaz'ın mücadelesi alev alıyor! Yılmaz'ı ırgatların sakladığından şüphelenen Demir, huğları acımasızca yaktırıyor. Gözü dönmüş oğlunu izleyen Hünkar, yaptıklarından pişman oluyor. Peki, bu pişmanlık hangi değişikliklere gebe olacak? Yaman ailesi yüzünden 20 sene mapus yatan Fekeli'nin Adana'ya dönüşü ise bu bölümle anlam bulmaya başlayacak! ''Bu altın kafesi değil, özgürlüğümü istiyorum ben" diyen Züleyha'nın aklından ne geçiyor?  

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 9. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Bir Zamanlar Çukurova'nın 8 Ekim Perşembe akşamı yayınlanacak bölümünde; Demir'in kolayca alt edebileceğini düşündüğü Yılmaz, Fekeli'nin gücü sayesinde Çukurova'da meydan okuyor. 'Demir Yaman, ateş olsa cürmü kadar yer yakar. Bundan sonra buradayım, geleceği varsa göreceği de var' diyen Yılmaz'ın, bir sonraki hamlesi tüm Çukurova'yı karıştıracak.

Yılmaz'ın arkasında, ezeli düşmanları Fekeli'nin olduğunu öğrenen Yaman ailesi, kendilerine savaş açan Fekeli ve Yılmaz'ı durdurabilecek mi? Bebeğinin acısıyla yüreği yanan Züleyha, oğlunu kaçıranın kim olduğunu öğrenince işler çığırından çıkacak ve Çukurova'da adeta yer yerinden oynayacak!