İnternetten artık dilediğimiz gibi oyunlar oynayabiliyor olmamız ve böylelikle zaman geçirerek, yeni bilgilere sahip olmamız kaçınılmaz olmaktadır. Türk girişimciler tarafından, besicilik ve hayvancılık üzerine tecrübe sahibi olmanız için özel olarak geliştirilen Çiftlik Bank oyunu, gerçek hayatta bir çiftliği, mandırayı, nasıl yöneteceğinizi öğrenmeniz için oldukça ciddi bir oyun olarak karşımıza çıkıyor.

https://i.hizliresim.com/DykBVy.jpg

Çiftlik bank ile çiftlik sahibi olun

Oyun oynayan herkes tabii ki eğlenceyi yaşıyor olsa da, bu oyunda tecrübe sahibi de olabiliyorsunuz. Oyunun tek amacı, besilicik yapmak isteyenlerin iyi bir çiftliği yönetmek için nelere dikkat etmeleri gerektiğini detaylı bir şekilde öğretiyor.

Oyun tarafından ambar, depo ve almış olduğunuz hayvanı belirli bir süre level atlayarak besliyorsunuz. Bu leveller sizin büyümenizi sağlarken, büyüdükçe yapacağınız işi de netleştiriyorsunuz. Yani kümes hayvancılığı yapabileceğiniz gibi, ayrıca küçük baş ya da büyük baş hayvancılıkta yapabilirsiniz.

Bu oyunu oynayan herkese oyunun oynandığı site içerisinde bulunan “pazar" bölümünde, ayrıca gerçek şarküteride satılan ürünleri de inceleyebiliyorsunuz.

Çiftlik sahibi olun ve yönetin

Ticari bilginiz ve stratejiniz de oyunu yönetmenizi sağlıyor. Bu sayede en rahat şekilde karşınıza çıkabilecek her türlü olumsuzluğa karşı da tedbir almış olacaksınız.

Oyunda size sanal hayvanlar verilmektedir ancak bu hayvanlar gerçek ortamda nasıl besliyorsanız, aynen oyunda da o şekilde besleme şansına sahipsiniz.

Çiftlik Bank oyununa girerek ücretsiz olarak üye olup, hemen çiftliğinizi kurabilirsiniz.

Öncelikle oyun üzerinden ücretsiz bir hesap oluşturuyorsunuz. Sizlere hemen bir adet “Manisa Tavuğu” veriliyor ve kümes hayvancılığına başlıyorsunuz. Hayvanınız için yem alarak oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. Üretim deponuzu kontrol edip ürettiğiniz ürünleri pazara çıkarabilirsiniz.

Detaylı bilgi için www.ciftlikbank.com adresini ziyaret edebilirsiniz.