Fox Tv ekranlarının yeni dizilerinden O Hayat Benim yeni bölümüyle izleyici karşısına çıktı. O Hayat Benim 4. son bölüm 9 Mart'ta ekranlarda oldu ve izleyenleri ekran başına kitledi. Efsun O Hayat Benim son bölümde ayağına kadar gelen fırsatı tepmek istemedi. Ateş ise O Hayat Benim 4. son bölümde Bahar'ın çekimine kendini kaptırdı. Efsun'un annesini bile sindirmeye çalıştığı O Hayat Benim son bölümü yeniden izlemek isterseniz gerekli olan bağlantıyı aşağıda bulabilirsiniz. "O Hayat Benim 4. Son Bölüm Full" bağlantısını O Hayat Benim 4. son bölümü izlemek için kullanabilirsiniz. Ek olarak O Hayat Benim son bölüm özeti ve O Hayat Benim 4. son bölüm fragmanı da aşağıda yer almaktadır.
##tgvideo##
O Hayat Benim 4. bölüm izle, O Hayat Benim fragmanı, yeni bölümde neler olacak. O Hayat Benim dizisi 4. bölüm fragmanı yayımlandı. İşte O Hayat Benim fox. O Hayat Benim fragman. O Hayat Benim dizisi izle. O Hayat Benim yeni bölüm izle ve O Hayat Benim yeni fragman izle burada.

O Hayat Benim 4. Son Bölüm Özeti:

Bahar'ın dedesi Yusuf'un hayaleti O Hayat Benim son bölümde aileyi adım adım takip etti. Ortalıktan kaybolan amcasının izini süren Osman, İlyas ve Nuran'ı yeni taşındıkları müştemilatta buldu. O Hayat Benim 4. son bölümde Nuran korku içinde foyalarının meydana çıkmaması için çırpındı. Efsun'un O Hayat Benim son bölümde tek derdi ise 'hayatını' kimseye kaptırmamaktı. Annesine bile… Ancak yeni hayatına alışmak da onun için kolay olmadı... Ateş ise Bahar'ı tanıdıkça genç kıza doğru çekildi, kafası karıştı. Genç adam O HAYAT BENİM 4. son bölümde yüreğinde ilk kez alevlenen aşkla, yıllardır beslediği intikamın arasında kaldı.

SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

O Hayat Benim 4. bölüm izle, O Hayat Benim fragmanı, yeni bölümde neler olacak. O Hayat Benim dizisi 4. bölüm fragmanı yayımlandı. İşte O Hayat Benim fox. O Hayat Benim fragman. O Hayat Benim dizisi izle. O Hayat Benim yeni bölüm izle ve O Hayat Benim yeni fragman izle burada. Fox Tv'nin sevilen dizisi O Hayat Benim 4. Bölüm ile izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor. O Hayat Benim 4. Bölüm fragmanı yayınlandı. O Hayat Benim yeni bölüm ile ilgili ipuçları 4. Bölüm fragmanında. O Hayat Benim 4. Bölüm fragmanı ve daha fazlası tg.com.tr'de Efsun'a yaptırılan DNA testlerinin sonuçl  arı gecekondunun ortasına bomba gib i düşer. Sonuç, başta Bahar olmak üz ere herkesin hayatını geri dön üşsüz biçimde değiştirecektir. Nuran, ni hayet   fakir mahalleden kurtulup konağa gitme hayali ile eşyaları toplar, ancak olaylar istediği gibi gitmez. Hırsları, Nuran'ı öz kızı Efsun'la karşı karşıya getirecektir. Bu arada konakta herkes diken üstündedir, hayatlarını hiç tanımadıkları bir kızla paylaşmak zorun da mı kalacaklardır? Ve  diğer tarafta Ateş, Mehmet Emir'i mahvetmek için kızını kullanmaya karar verir. Ateş'in intikam planı hem Efsun'u hem de Bahar'ı etkileyecektir. O Hayat Benim Dizisinin Konusu: Mehmet Emir ve Hasret birbirine aşık olan iki gençtir. Ancak Hasret'in babası Yusuf ise evlenmelerine karşı çıkar . Yusuf, O Hayat Benim dizisinde kızının hamileliği de ortaya çıkınca çıldırı  r ve iki genci ayırır. Bunun üzerinde Mehmet Emir'e de Hasret'in öldüğünü söyler. Ardın dan Hasret  doğum yapınca bebek elinden alı ır. Yusuf, bebeği büyütmesi için yardımcısı İ lyas'a teslim eder.  Adı Bahar olur.  Bunun yanında Ef sun adında bir bebeği daha var dır. İlyas ve karısı Nuran Efs un ve Bahar'ı kardeş gibi büyütürler. Aradan yirmi yıl g eçer. O Hayat Benim dizisinde Yusuf vicdan azabıyla Bahar'ı babası Mehmet Emir'e götürmeye karar ve rir. Gecekonduda büyüyen Bahar 'gerç ek hayatına' kavuşa caktır nihayet. Hayal bile e  demeyeceği servetin tek varis idir Bahar. Köşklerde oturacak, yatlarda gezecek, en iyi okullarda okuyacaktır… Kısaca pa  rıltısıyla göz kamaştıran 'o hayat'ın sahibi olacaktır. Ancak kader buna izin vermez, her şey bir anda ters yüz olur. Artık sadece Bahar'ın değil ki  mseni n 'hayat'ı eskisi gibi olmayacaktır. O Hayat Benim dizisinin kadrosunda Keremcem, Ezgi Asaroğlu, Ceren Moray, Sinan Albayrak, Yeşim Ceren Bozoğlu, Süleyman Atanısev yer alıyor. Yapımcılığını Pastel Film'in üstlendiği O Hayat Benim dizisinin yönetmenliğini Merve Girgin, senaristliğini ise Yelda Eroğlu ve  Gül Abus Semerci yapıyor. Dizinin müzikleri ise Cem Tuncer'den.

O HAYAT BENİM 2. BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?
 
O Hayat Benim dizisinin 23 Şubat'ta yayınlanan bölümünde Mehmet Emir, yıllar sonra kavuştuğu kızını alıp götürmek istedi. Ancak Efsun onun kendisi için bir yabancı olduğunu söyleyip reddetti. Nuran kızının bu fırsatı tepmesi karşısında öfkeden deliye döndü. Oysa O H ayat Benim son bölümde Efsun'un planı kendisini ağırdan satmaktı. Efsun'un zengin bir adamın  kızı olduğu haberi  mahalleye bomba gibi  düştü. O Hayat  Benim 2. böl ümde Alp anın da Bahar'ı sildi ve bütün ilgisini Efsun'a döndürdü. Oysa Efsun'un zengin hayata geçmesinin önünde O Hayat Benim son bölümde dağ gibi  bir engel vardı. Hülya'nın istediği DNA testi... Ve hayatının elinden alındığının farkında olmayan Bahar, O Hayat Benim 2. bölümde Ateş'e karşı kıpırtılar hissetmeye başladı. Ateş de sı rlarına rağmen Bahar'dan  hoşlanmaktan kendini alamadı.