Hem oyuncuları ile hem de konusu ile milyonları Pazartesi akşamları ekran başına kilitleyen Çukur, bu hafta 78. bölümü ile ekranlara geliyor. Çukur yeni bölüm fragmanı bir süre önce izleyicilerle paylaşılmıştı! Yei bölüm fragmanını izleyen dizi takipçileri heyecanla 2 Aralık akşamı yayınlanacak yeni bölümde neler olacağını bekliyorlar.

ÇUKUR YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Çukur yeni bölümde kaçırılan kadınları kurtarmak için Koçovalılar amansız bir savaşa giriyor. Seyirciyi ise aksiyon dolu bir bölüm bekliyor. Azer ile Efsun'un eli kuvvetlenirken Koçovalıların ne yapacağı merak konusu... Öte yandan Vartolu ise cezaevinden çıkıyor. Saadettin'in sahalara geri dönmesiyle neler değişecek?

Çukurlu kadınların kaçırılması mahallede şok etkisi oluşturacak. Bütün Çukur korku içindeyken herkes Koçovalılardan yardım bekleyecek.

Azer ve Efsun cephesi giderek kalabalıklaşırken Koçovalılar her zamanki gibi nefesleri kesecek bir planla onları hiç beklemedikleri şekilde vuracak. Mahalleliler bütün İstanbul’a yayılıp Koçovalılara yardım edecek ve Çukur’un İstanbul’da olduğu bir kez daha ortaya çıkacak. Mahalle İstanbul’un altını üstüne getirirken hapisten çıkan Vartolu’nun ne yapacağı büyük merak konusu olacak.

Azer ve Yamaç’ın arasındaki gerilim giderek tırmanırken, Koçovalı erkeklerinin kendilerini içinde bulacakları aksiyon dolu anlar ise ekran başındakilerin nefesini kesecek.

ÇUKUR DİZİSİNİN KONUSU

İstanbul’un en belalı mahallerinden Çukur’un kontrolü Koçova ailesinin elindedir. Koçovalıların Çukur’u yönetirken en önemli kuralları da uyuşturucuya asla izin vermemeleridir. Ancak gözünü bu mahalleye dikmiş ve bu yasağı kırmaya hazırlanan yeni bir grubun ortaya çıkması ile mevcut düzen bozulur. Tam Koçovalıları pes ettirdiklerini düşündüklerinde, ailenin küçük oğlu Yamaç yıllar önce bambaşka bir hayat kurmak için arkasında bıraktığı Çukur’a geri dönecek ve yeni bir dönem başlayacaktır.

Yamaç yıllar önce Çukur’u ve ailesini arkasında bırakarak yarınını düşünmediği bir hayata dalmıştır. Karşısına en az kendisi kadar hesapsız, yaralı ve tehlikeli ama bir o kadar da güzel bir genç kadın olan Sena çıkınca sonsuz aşkı bulduğuna inanır. 'Ölene kadar mutlu' olmak üzere bir araya gelen bu genç çiftin hayatına Çukur’un ve Yamaç’ın ailesinin yeniden girmesi ile hiçbir şey artık hayalini kurdukları gibi olmayacaktır.

Yamaç’ın Çukur’daki geleceği ve Sena’nın geçmişi ortak bir hayat kurmalarına izin verecek midir?