Arıza canlı izle, Arıza izle, Arıza yeni bölüm, Arıza 14. bölüm izle, Arıza tek parça full izle... Arıza dizisi oldukça sevilen bir dizi. Öyle ki Halide ve Ali Rıza aşkının severek takip ediliyor. Arıza farklı senaryosu ve güçlü kadrosuyla oldukça başarılı ilerliyor. Arıza yayınlandığı ilk bölümden itibaren merakla her hafta bekleniyor. İnternetin sık aramalaraı arasında "Arıza izle, Arıza yeni bölüm, Arıza 14. bölüm izle, Arıza tek parça full izle" gibi sorgulamalar yer alıyor. İşte Arıza izle, Arıza yeni bölüm, Arıza 14. bölüm izle, Arıza tek parça full izle gibi aramalarınız tüm detaylarıyla sizin için detaylandırdığımız haberimizde. 

ARIZA DİZİSİ YENİ BÖLÜM BÖLÜM İZLE

ARIZA DİZİSİNİN KONUSU

Kendi halinde bir hayat süren ve mert bir adam olan taksici Ali Rıza (Tolga Sarıtaş) ile karanlık dünyanın güçlü patronlarından birinin kıymetli kızı Halide'nin (Ayça Ayşin Turan) yolları bir kahramanlık hikayesinde kesişir. Ali Rıza ile müşterisi Halide'nin karşılaşmaları her ikisinin de hayatlarını sonsuza kadar değiştirir. Arıza; bir taksicinin, şehrin krallarıyla girdiği büyük savaşı ve bu amansız mücadelenin gölgesinde Halide ile yaşadıkları tehlikeli aşkın hikayesini anlatıyor.

ARIZA DİZİSİ OYUNCULARI

Yönetmenliğini Recai Karagöz'ün üstlendiği, senaryosunu Ozan Aksungur'un kaleme aldığı "Arıza"nın kadrosunda; Tolga Sarıtaş, Ayça Ayşin Turan, Ahmet Mümtaz Taylan, Olgun Toker, Levent Can, Cavit Çetin Güner, Murat Daltaban, Dilara Aksüyek, Uygar Özçelik, Pınar Çağlar Gençtürk, Ali Rıza Kubilay, Yağızcan Konyalı ve Yeşim Salkım ile Yeşim Gül gibi sevilen oyuncular yer alıyor.