Kiralık Aşk izleyicileri ekrana kilitliyor. Star Tv'nin sevilen dizisi Kiralık Aşk 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kiralık Aşk fragman izle.. Star TV'nin reyting rekorları kıran dizisi Kiralık Aşk'ın 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Kiralık Aşk'ta bu hafta kıskançlık rüzgarları esecek. Kiralık Aşk'ta Defne ve Ömer arasındaki yakınlaşma devam edecek. Ama Ömer'i bekleyen kötü bir de sürpriz vardır. İşte Kiralık Aşk'ın yeni bölüm fragmanı...

KİRALIK AŞK YENİ BÖLÜM FRAGMANI İZLE!

KİRALIK AŞK 5. BÖLÜM İZLE 

KİRALIK AŞK SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?


Defne,Ömer'i kıskanıyor. Yasemin, ortalığı yine çok fena karıştırıyor. Defne, İtalyan misafirlerle geçirdikleri akşamdan sonra kendini Ömer'e daha yakın hisseder.  her şeye rağmen kendisine inanıp, iyi davrandığı için ona teşekkür etmek için  en sevdiği yemeği yapmaya karar verir: Pazı sarması! Elinde hediyesiyle Ömer'in evine geldiğinde ise onu çok nahoş bir sürpriz bekler: Ömer'le romantik bir gece geçiren Yasemin… Defne neye uğradığını şaşırır ve Ömer'i basbayağı kıskandığını fark eder.  Hem de ne kıskanmak! 

Sinan da diğer yanda, Ömer ve Yasemin arasında geçen bu romantik geceyi öğrenir ve yıkılır. Acaba bu kader birliği Sinan ve Defne'yi yakınlaştıracak mıdır? Ömer ve Defne'nin baş başa kalıp yüzleşebilecek mi? Neriman- Yasemin savaşında kazanan kim olacak? 


Defne,Ömer'i kıskanıyor

Yasemin, ortalığı yine çok fena karıştırdı.Defne, İtalyan misafirlerle geçirdikleri akşamdan sonra kendini Ömer'e daha yakın hisseder.  her şeye rağmen kendisine inanıp, iyi davrandığı için ona teşekkür etmek için  en sevdiği yemeği yapmaya karar verir: Pazı sarması! Elinde hediyesiyle Ömer'in evine geldiğinde ise onu çok nahoş bir sürpriz bekler: Ömer'le romantik bir gece geçiren Yasemin… Defne neye uğradığını şaşırır ve Ömer'i basbayağı kıskandığını fark eder.  Hem de ne kıskanmak! Sinan da diğer yanda, Ömer ve Yasemin arasında geçen bu romantik geceyi öğrenir ve yıkılır. Acaba bu kader birliği Sinan ve Defne'yi yakınlaştıracak mıdır?Ömer ve Defne'nin baş başa kalıp yüzleşebilecek mi?

Romantik komedi tarzındaki Kiralık Aşk dizisinin başrollerinde Barış Arduç'la  Elçin Sangu rol alıyor. İki oyuncu da son işlerinde büyük hayal kırıklığı yaşamıştı. Elçin Sangu'nun rol aldığı Sevdam Alabora dizisi kısa sürede final yapmıştı. Barış Arduç'un rol adlığı Racon dizisi de aynı şekilde kısa sürede yayından kaldırılmıştı.

Elçin Sangu - Defne

Barış Arduç - Ömer

Salih Bademci - Sinan

Sinem Öztürk - Yasemin

Nergis Kumbasar - Neriman

Levent Ülgen - Necmi

Ferdi Merter - Hulusi

Melisa Giz Cengiz - Esra

Hikmet Körmükçü - Türkan

Kerem Fırtına - İsmail

Sanem Yeles - Nihan

Onur Büyüktopçu - Koray

Osman Akça - Serdar

Ender Sakallı - Vedat

Kiralık Aşk Dizisi  Konusu

Başrollerinde Elçin Sangu ve Başrış Arduç'un yer adlığı Kiralık Aşk dizisi romantik komedi tarzında olacak. Güzel oyuncu Elçin Sangu Kiralık Aşk dizisinde Defne karakterini canlandırıyor. Garsonluk yapan Defne kendisine yapılan aşk oyununu kabul ederek karmaşık bir işin içine girer. Zengin bir iş adamını kendisine aşık etmeye çalışan Defne'ye bu oyunda yardımcı olacak kişi ise Defne'nin gerçekten aşık olduğu adamdır